گروه: بلیط
تاریخ: ۱۵:۲۳ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۲
دیدن تئاتر آل پاچینو ۹۵۰ یورو آب می خورد!

خبرگزاری مهر: نرخ سنگین بلیت های تئاتر آل پاچینو در ماه آینده میلادی در پاریس زیادی از طرفداران را ناامید کرد. به نقل از مراجع فرانسوی، آل پاچینو هنرپیشه نامدار آمریکایی در روزهای ۲۲ و ۲۳ اکتبر در تئاتری در پایتخت فرانسه اجرا خواهد داشت. سریعا در ساعات اولیه بلیت های ۹۰، ۱۹۰ و ۳۷۰ […]

خبرگزاری مهر: نرخ سنگین بلیت های تئاتر آل پاچینو در ماه آینده میلادی در پاریس زیادی از طرفداران را ناامید کرد.

دیدن تئاتر آل پاچینو ۹۵۰ یورو آب می‌خورد!

به نقل از مراجع فرانسوی، آل پاچینو هنرپیشه نامدار آمریکایی در روزهای ۲۲ و ۲۳ اکتبر در تئاتری در پایتخت فرانسه اجرا خواهد داشت.

سریعا در ساعات اولیه بلیت های ۹۰، ۱۹۰ و ۳۷۰ یورویی این نمایش تمام شدند و حالا تنها امکان خرید بلیت های گران نرخ ۵۵۰ تا ۹۵۰ یورویی وجود دارد.

این نرخ های سنگین زیادی از طرفداران را که امید زیادی برای دیدن زنده پاچینو در پاریس داشتند ناامید کرده هست. به ویژه وقتی که بدانیم این نرخ برای زیادی از اهالی ساکن پاریس که در آن گران ترین اپراها و نمایش ها بین ۲۵۰ تا ۳۵۰ یورو برآورد زده می گردد بسیار سنگین هست.

در صفحات اجتماعی توییتر زیادی از اعضاء با بیان اینکه ترجیح می دهند پول را صرف هزینه تغذیه فرزندان شان یا کرایه بها کنند تا این که به این تئاتر بروند، به نرخ بلیت ها عکس العمل نشان دادند.

این مطلبو از دست ندید!  هدف از کنترل بلیت مسافران مترو چیست؟

سؤال اینجاست چقدر حاضرید برای نمایش آل پاچینو در پاریس پول پرداخت کنید؟ بین لذت بردن به مدت یک ساعت و غذا خوردن برای ۲ سال، علی رغم ناخشنودی عده زیادی از مردم باید گفت زیادی گزینه اول را انتخاب می‌کنند.