تاریخ: ۸:۳۵ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
دکتر عبدالرضا باقری، قائم مقام وزیرعلوم شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه تعلیم خبرگزاری برنا، دکتر باقری همان طور وظیفه رئیس مرکز هیات های امنا و هیات ممیزه مرکزی وزارت علوم را برعهده دارد. متن تمام حکم انتصاب دکتر باقری در طرف قائم مقام وزیر علوم به توصیف زیر هست: در انجام این حکم مورد ها زیر مورد […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه تعلیم خبرگزاری برنا، دکتر باقری همان طور وظیفه رئیس مرکز هیات های امنا و هیات ممیزه مرکزی وزارت علوم را برعهده دارد.

متن تمام حکم انتصاب دکتر باقری در طرف قائم مقام وزیر علوم به توصیف زیر هست:

در انجام این حکم مورد ها زیر مورد توقع هست:

پیگیری اعمالی شدن برنامه های عرضه شده به مجلس شورای اسلامی؛ پیگیری کارها مرتبط به سیاستگذاری، نظارت و هدایت کارها در ستاد، دانشگاه ها و موسسات تعلیم عالی، پژوهشی و فناوری و واحدهای تابعه؛ ساماندهی فعالیت های مرتبط به تقسیم کار و تشخیص وظیفه ها در حدود اختیارات واحدها؛ انجام کارهای ضروری به منظور ایجاد انسجام و سازگاری هرچه زیادتر بین کلیه واحدهای ستادی اعم از معاونت ها، جایگاه ها و سایر واحدها؛

دکتر عبدالرضا باقری متولد سال ۱۳۳۷ در شهر یزد هست. وی مدرس پایه ۳۱ دانشگاه فردوسی مشهد خواهد بود و تا هم حالا راهنمایی اکثر از ۵۰ انتهاء نامه کارشناسی ارشد و دکتری را به عهده داشته هست.

دکتر باقری افزون بر فعالیت های وسیع علمی و پژوهشی، وظیفه های اعمالی متفاوتی من جمله رئیس دانشگاه فردوسی مشهد (از سال ۱۳۷۷ تا ۱۳۸۴)، عضویت در شورای علوم و تعلیم عالی، هیات امنای دانشگاه ها و جایگاه ها تحقیقاتی کشور بر عهده داشته و در دولت یازدهم نیز به عنوان قائم مقام معاون وزیر و رییس ارگان تحقیقات، تعلیم و ترویج و نیز مشاور وزیر و رییس مرکز هیات های امنا و هیات ممیزه مرکزی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خدمت کرده هست.

این مطلبو از دست ندید!  مجوز شکار پرندگان در کرمان تا انتهاء آذرماه تمدید گردید

قائم مقام تازه وزیر علوم، علاوه بر این افزون بر وظیفه های ذکر شده، با ایجاد بنیاد دانشگاهی عام المنفعه و نیکوکاری در دانشگاه فردوسی مشهد، پایه گذار بنیادهای خیرین در تعلیم عالی کشور بوده هست. با پیشرفت این بنیادها در دولت یازدهم، حالا تعداد بنیادهای خیرین فعال در حوزه تعلیم عالی به ۶۵ بنیاد در دانشگاه های سراسر کشور دست یافته هست. شایان ذکر هست که بنیاد خیرین دانشگاه فردوسی مشهد در ۱۳ سال سابق توانسته هست با جذب مساعدت های از جانب مردم، فعالیت های ثمربخشی را در مساعدت به ارتقا و پیشرفت فعالیت های این دانشگاه برخوردار باشد.

آ