گروه: زنان
تاریخ: ۱۷:۵۷ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
دپورتیوو لاکرونیا از پس قعرنشین جدول بر نیامد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم، در ادامه بازی‌های هفته سی‌و‌پنجم لالیگا، امروز (یکشنبه) اوساسونای قعر جدولی که سقوطش به دسته دوم قطعی شده است، در خانه برابر دپورتیوو لاکرونیا به تساوی ۲ بر ۲ رضایت داد. لاکرونیا که برای فرار از سقوط می‌جنگد با یک امتیاز این بازی خارج از […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم، در ادامه بازی‌های هفته سی‌و‌پنجم لالیگا، امروز (یکشنبه) اوساسونای قعر جدولی که سقوطش به دسته دوم قطعی شده است، در خانه برابر دپورتیوو لاکرونیا به تساوی ۲ بر ۲ رضایت داد.

لاکرونیا که برای فرار از سقوط می‌جنگد با یک امتیاز این بازی خارج از خانه ۳۲ امتیازی شد و از منطقه سقوط فاصله گرفت. لاکرونیا اکنون ۸ امتیاز با اسپورتینگ خیخون رده هجدهمی فاصله دارد.

امشب ۳ بازی دیگر در لالیگا برگزار می‌شود که در نخستین آنها از ساعت  (به وقت تهران)۱۸:۴۵، بتیس در خانه به مصاف آلاوس می‌رود، در دومین بازی از ساعت ۲۱، ایبار از لگانس پذیرایی می‌کند و در آخرین بازی از ساعت ۲۳:۱۵، اتلتیک بیلبائو میهمان سلتاویگو خواهد بود.

در جدول رده‌بندی لالیگا، تیم‌های بارسلونا و رئال مادرید هر دو با ۸۱ امتیاز و برحسب نتایج بازی‌های رودررو به ترتیب اول و دوم هستند و اتلتیکو مادرید ۷۱ امتیازی در رده سوم قرار دارد.

برچسب ها: