گروه: بلیط
تاریخ: ۱۳:۴۶ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۵

ورزش سه: بر خلاف فینال های هر سال، به نظر می‌رسد فینال کیف با رخدادی عجیب همراه خواهد گردید. حدود ۲۰۰۰ بلیت برای بازی امشب، به یوفا پس داده شده که چنین رخدادی در چند سال موخر بی پیشینه بوده هست. باشگاه رئال مادرید ۱۴۰۰ بلیت رسمی را تحویل یوفا داد زیرا سفر کردن به […]

ورزش سه: بر خلاف فینال های هر سال، به نظر می‌رسد فینال کیف با رخدادی عجیب همراه خواهد گردید. حدود ۲۰۰۰ بلیت برای بازی امشب، به یوفا پس داده شده که چنین رخدادی در چند سال موخر بی پیشینه بوده هست.

باشگاه رئال مادرید ۱۴۰۰ بلیت رسمی را تحویل یوفا داد زیرا سفر کردن به کیف برای طرفداران مادریدی کار بسیار سختی هست. بدین ترتیب، رئال حدود ۱۲ هزار و ۸۰۲ هوادارا را در ورزشگاه المپیک کیف در کنار خود می‌بیند.

دو هزار صندلی تهی در فینال چمپیونزلیگ

طرفداران لیورپول نیز با مشکل دیگری دست و پنجه نرم می‌کنند. سه پرواز چارتر که قرار بود از لیورپول راهی کیف گردد و مسافرانش اکثرا طرفداران لیورپول بودند، به دلیل عدم پذیرش این ظرفیت از هواپیما در فرودگاه کیف، لغو گردیدند و عده ای از لیورپولی ها نتوانستند بهمراه تیمشان راهی کیف گردند.

دیروز نیز در شهر کیف، درگیری شدیدی بین طرفداران لیورپول و هولیگان‌های روس انجام گردید که پنج نفر دچار جراحت شدید گردیدند.

این مطلبو از دست ندید!  اختصاص عواید حاصل از بلیط فروشی شهرآورد اصفهان به سیل‌زدگان شمال کشور