گروه: شغل
تاریخ: ۱۷:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴

وی با اشاره به با اهمیت ترین اموری انجام شده کمیته امداد منطقه دو سنندج در حوزه اشتغال و خودکفایی در هفت ماهه نخست سال جاری، اضافه کرد: در مدت ذکر شده دو میلیارد و ۷۴۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان این شهرستان پرداخت شده هست. آ آرامش در ادامه با اشاره به اینکه […]

وی با اشاره به با اهمیت ترین اموری انجام شده کمیته امداد منطقه دو سنندج در حوزه اشتغال و خودکفایی در هفت ماهه نخست سال جاری، اضافه کرد: در مدت ذکر شده دو میلیارد و ۷۴۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان این شهرستان پرداخت شده هست.

آ آرامش در ادامه با اشاره به اینکه یک میلیارد و ۶۴۰ میلیون تومان از این تسهیلات از مکان مراجع بانکی و از طریق بانک های عامل پرداخت شده هست، گفت: یک میلیارد و یکصد تومان از این تسهیلات نیز از مکان مراجع درونی کمیته امداد و از مسیر صندوق امداد ولایت به مددجویان تحت پشتیبانی پرداخت شده هست .

وی درکنار اظهار اینکه با پرداخت این مبلغ تسهیلات برای ۱۴۰ نفر از مددجویان تحت پشتیبانی حرفه احداث شده هست، اهتمام کرد: علاوه بر این با سراغ گرفتن های انجام شده برای ۷۲ نفر از مددجویان این شهرستان کاریابی شده هست .

ریاست کمیته امداد منطقه دو سنندج اظهار کرد: در صورت به کارگیری مددجویان این نهاد در کارگاه ها و جایگاه ها کاری، کمیته امداد در قالب پرداخت بسته های تشویقی به کارفرمایان این مددجویان از آنان پشتیبانی می کند به صورتی که در سال اول ۱۰۰ درصد  و در سال دوم ۵۰ درصد از حق بیمه کارفرما را پرداخت می کند .