تاریخ: ۱۷:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
دو مورد از بزرگترین الماس های زرد دنیا به فروش گذاشته شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من به نقل از سی ان بی سی، دو مورد از بزرگترین الماس های دنیا که تا هم حالا به فروش گذاشته شده اند، روز چهارشنبه در ژنو به مزایده گذاشته می شوند. این جفت سنگ نرخی که نام آنان «الماس های دونرزمارک» هست، […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من به نقل از سی ان بی سی، دو مورد از بزرگترین الماس های دنیا که تا هم حالا به فروش گذاشته شده اند، روز چهارشنبه در ژنو به مزایده گذاشته می شوند.

این جفت سنگ نرخی که نام آنان «الماس های دونرزمارک» هست، روی هم رفته اکثر از ۱۸۵ قیراط وزن دارند و قبلا مربوط به یک نجیب زاده فرانسوی بوده اند.

این الماس ها، قسمتی از کلکسیون لاپاویا، هست و این کنتس فرانسوی برای برخوردار بودن کلکسیون های وسیع ای از جواهرات نفیس مشهور بود.

منشا سلطنتی، به علاوه سایز و رنگ بی نظیر الماس ها موجب شده هست تا سوته بایز حدس کند این الماس های بزرگ زرد رنگ، در محیط ۹ تا ۱۴ میلیون دلار به فروش بروند.

الماس بزرگتر ۱۰۲.۵۴ ۴۷

پیش از این اظهار شده بود: این سنگ های نرخی در میان چندین سنگ نرخی دیگر با منشا تاریخی، روز چهارشنبه در نمایشگاه جواهرات درباری و سنگ های نرخی سوته بایز در ژنو، به فراروی ارائه و فروش گذاشته می شوند.

این مطلبو از دست ندید!  فوری ترین حیوان جهان شناسایی گردید