گروه: مسافرت
تاریخ: ۲۰:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
دو خطه شدن خطوط ریلی/ راه آهن یزد نیازمند هم افزایی زیادتر بین دستگاه ها

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛  به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  از ؛ نقصان محمدی مدیر کل راه و شهرسازی استان یزد از تکمیل دو خطه شدن خطوط ریلی، قطار حومه‌ای و برقی کردن راه آهن یزد تهران بعنوان سه اولویت کاری راه آهن اطلاع داد. […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛  به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  از ؛ نقصان محمدی مدیر کل راه و شهرسازی استان یزد از تکمیل دو خطه شدن خطوط ریلی، قطار حومه‌ای و برقی کردن راه آهن یزد تهران بعنوان سه اولویت کاری راه آهن اطلاع داد.

نقصان محمدی در دیدار با سرپرست و مدیر فنی و زیربنایی راه آهن استان یزد با اشاره به این سه اولویت کاری راه آهن عنوان کرد: اگر قرار باشد این سه اولویت انجام پذیرد ضروری هست اصلاحاتی صورت گیرد که من جمله این اصلاحات بیرون کردن قطارهای باری در یزد هست.

وی با اشاره به سه حوزه ارزشمند صنعت گردشگری، صنعت ها دانش بنیان و حمل و نقل و لجستیک در استان اضافه کرد: نگاه ما در اداره کل راه و شهرسازی دقت به ارتقاء راه آهن ، فرودگاه و راههای استان هست تا پشتیبان شایستهی برای صنعت گردشگری و سایر صنعت ها استان باشد.

مدیرکل راه و شهرسازی در ادامه درکنار اشاره به اینکه یزد کریدور مرکزی هست و راه آهن ارزش زیاد بسیاری در این زمینه دارد دقت به حمل و نقل ترکیبی را یکی از وظیفه ها کلیدی و بنیادی دانست و خواستار هم افزایی زیادتر بین دستگاه ها گردید.