تاریخ: ۲۰:۵۲ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
دومین کنگره شهدای دانشجوی خراسان رضوی برگزار می‌شود

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید   به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجو از مشهد، محمد مقضی، مسئول طرح و برنامه دومین کنگره شهدای دانشجوی خراسان رضوی، امروز در جلسه هم اندیشی با نمایندگان رسانه‌های استان خراسان رضوی پیرامون برگزاری دومین کنگره شهدای دانشجوی استان در مشهد، با اشاره به […]

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجو از مشهد، محمد مقضی، مسئول طرح و برنامه دومین کنگره شهدای دانشجوی خراسان رضوی، امروز در جلسه هم اندیشی با نمایندگان رسانه‌های استان خراسان رضوی پیرامون برگزاری دومین کنگره شهدای دانشجوی استان در مشهد، با اشاره به ۳۵۰ شهید دانشجوی استان، گفت: این دانشگاه ۹۰ شهید دانشجو در استان دارد.

 

وی با تاکید بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، بیان کرد: متاسفانه تاکنون شهدای دانشجو در جامعه مغفول مانده‌اند که رسانه‌ها نقش مهمی در شناساندن این شهدا به جامعه دارند.

 

 مسئول طرح و برنامه دومین کنگره شهدای دانشجوی خراسان رضوی، به ۳۵۰ شهید دانشجوی دانشگاه‌های استان اشاره و تصریح کرد: پنجم اسفند ماه سال جاری دومین کنگره شهدای دانشجو به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می‌شود.

 

در ادامه شاکری، مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به نقش تاثیرگذار رسانه در انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان اشاره و تصریح کرد: رسانه‌ها راهکارهای نو و جدیدی که می‌تواند این ارزش‌ها را در دانشگاه نهادینه کند ارائه دهند.

این مطلبو از دست ندید!  حدس بازدید ۳٫۵ میلیون گردشگر از آذربایجان غربی

 

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطرنشان کرد: اگر افکار شهدا در جامعه ما نهادینه شود آن گاه جامعه ما در بسیاری از موارد اخلاقی و اجتماعی دچار مشکل نخواهد بود.

 

لازم به ذکر است نماینده صدا و سیما، خبرگزاری ایرنا، خبرگزاری ایسنا، خبرگزاری فارس و خبرگزاری دانشجو در این جلسه به بیان نظرات خود پیرامون انعکاس خبری این کنگره پرداختند.