دومین شیرجه حاج‌محمدی به نفع پرسپولیس

0
اشتراک

دومین شیرجه حاج‌محمدی به نفع پرسپولیس

امین حاج محمدی مدافع نیم فصل اول تیم استقلال پس از پیوستن به ماشین سازی خیلی زود توانست با نمایش خوب مقابل تراکتورسازی به بازیکن مورد علاقه فرهاد کاظمی تبدیل شود.
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از “ورزش سه”، امین حاج محمدی در نیم فصل اول مسابقات لیگ برتر روی نیمکت آبی پوشان نشست و عملکرد سایر بازیکنان این تیم را از سکوها و گاهی از نیمکت مشاهده کرد. این بازیکن به دلیل قرارداد میلیاردی، علیرغم عدم حضور در ترکیب اصلی تیم، بیش از سایر بازیکنان مورد توجه رسانه‌ها قرار داشت. سرانجام حاج محمدی در پایان نیم فصل و پس از موج شدیدی از انتقادات، استقلال را ترک کرد تا بتواند توانایی‌های فنی خود را در تیم دیگری به نمایش بگذارد.

از تهران تا تبریز؛ شیرجه‌هایی با نتایج متفاوت در دربی‌هاامین حاج محمدی در دیدار برابر صبای قم تنها ۲ دقیقه فرصت حضور در میدان را پیدا کرد ولی در مقابل تراکتورسازی تبریز از ابتدا توسط فرهاد کاظمی به میدان فرستاده شد. بازیکن نیم فصل اول استقلال تهران در دربی تبریز نقش کلیدی برای کسب یک امتیاز شاگردان فرهاد کاظمی ایفا کرد. حاج محمدی در این دیدار ضمن ارائه یک عملکرد خوب در خط دفاعی موفق شد در مهم‌ترین لحظه بازی مانع از گلزنی محمد ابراهیمی شود؛ در این صحنه ضربه پنالتی محمد ابراهیمی توسط گلر ماشین سازی دفع شد و در شرایطی که ابراهیمی در ریباند با دریبل مدافع حریف در آستانه گشودن دروازه قرار داشت، تکل امین حاج محمدی و برخورد توپ به این بازیکن و سپس دیرک دروازه مانع از گلزنی تراکتورسازی شد. این در حالی است که حاج محمدی فصل گذشته علیرغم گلزنی مقابل تراکتورسازی در ترکیب استقلال تهران، نتوانسته بود نمایش قابل قبولی ارائه دهد ولی دیروز با لباس سبز ماشین سازی همه چیز برای این بازیکن تغییر کرده بود و فرهاد کاظمی از او به عنوان بهترین بازیکن تیم خود نام برد. اولین شیرجه در دربی ناموفق بودحاج محمدی در دیدار برابر تراکتورسازی با لباس ماشین سازی در خطرناک ترین موقعیت بازی، موفق به دفع توپ و عدم گلزنی تیم حریف شد. اما سال گذشته این بازیکن در ترکیب استقلال برابر پرسپولیس به میدان رفت و در شرایطی که قرمزپوشان پایتخت در آخرین ثانیه ها توسط جری بنگستون به گل رسید، شیرجه حاج محمدی ناکام مانده بود. در آن دیدار علیرغم اینکه ضربه بنگستون آرام آرام به سمت دروازه حرکت می‌کرد، حاج محمدی ترجیح داد که با یک بلند شیرجه و استفاده از سر مانع از گلزنی قرمزپوشان شود؛ اتفاقی که رخ نداد و پرسپولیس موفق شد در ثانیه های پایانی به گل تساوی دست یابد. بسیاری از هواداران تیم استقلال در آن صحنه اعتقاد داشتند که مدافع استقلال باید هر طور شده مانع از گلزنی رقیب دیرینه می شد و حتی با دست هم که شده مانع از گلزنی حریف می‌شد. به هر صورت حاج محمدی در آن دیدار از دست خود برای عدم گلزنی سرخپوشان پایتخت استفاده نکرد و شیرجه او ناکام ماند، ولی دیروز در ورزشگاه یادگار امام و در صحنه ای مشابه به سمت توپ شیرجه زد و از به ثمر رسیدن گل برتری قرمزپوشان تبریزی جلوگیری کرد، تا شیرجه موفق او در مرتبه دوم باز هم به سود سرخپوشان تهرانی باشد و تراکتورسازی ۲ امتیاز دیگر را در رقابت صدرنشینی از دست بدهد.  از آن دفع توپ ناکام در دربی تهران تا این دفع توپ موفق در دربی تبریز نزدیک به یک سال گذشته است؛ حالا حاج محمدی پس از پشت سر گذاشتن انتقادات فراوان، در تیم جدید خود شرایط به مراتب بهتری را تجربه می کند و امید زیادی به آینده دارد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.