تاریخ: ۱۷:۳۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
دولت انگلیس: سفر ترامپ به لندن به این زودی‌ها نیست

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، سخنگوی نخست وزیر بریتانیا گفت سفر رسمی رئیس جمهور آمریکا به بریتانیا چند ماه دیگر خواهد بود. به نوشته اسکای نیوز، سخنگوی دولت بریتانیا گفت هنوز هیچ زمان مشخصی برای سفر رسمی دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا به بریتانیا تعیین نشده است. […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، سخنگوی نخست وزیر بریتانیا گفت سفر رسمی رئیس جمهور آمریکا به بریتانیا چند ماه دیگر خواهد بود.

به نوشته اسکای نیوز، سخنگوی دولت بریتانیا گفت هنوز هیچ زمان مشخصی برای سفر رسمی دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا به بریتانیا تعیین نشده است.

ترزا می نخست وزیر بریتانیا در سفر به آمریکا دعوت رسمی ملکه از ترامپ را به وی اعلام کرد که این مساله با واکنش‌های تند مردمی در داخل بریتانیا مواجه بود.

طی دو روز گذشته طوماری در پارلمان بریتانیا به راه افتاد و خواستار ممنوعیت سفر ترامپ به بریتانیا شد که تا کنون بیش از یک و نیم میلیون امضا داشته است.

همچنین در چندین شهر بریتانیا تظاهرات مردمی علیه سفر ترامپ به این کشور به راه افتاد اما دولت اعلام کرده بود از دعوت ترامپ خشنود است و آن را لغو نمی‌کند.

این اعتراضات مردمی در بریتانیا بعد از آن به جریان افتاد که دونالد ترامپ فرمانی را امضا و دستور داده بود اتباع ۷ کشور مسلمان از جمله ایران از ورود به آمریکا منع شوند.

این مطلبو از دست ندید!  نکات مهمی که باید پیش از عزیمت تابستانی بدانید