گروه: اخبار
تاریخ: ۱۵:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
دور میز نشینی و تشریح مدیران از هم، مشکل مردم را حل نمی کند

وی گفت: اینکه دور یک میز بشنیم و از هم تشریح کنیم کاری از پیش نمی رود لکن ایرادات و ضعف ها ضروری هست اظهار گردد تا ارزیابی و برطرف گردد. استاندار زنجان گفت: خارج شدنی تصمیم مدیران باعث می گردد که خانه مهر امروز مبتلا مشکل گردد. استاندار زنجان دنبال کرد: متهمین،مجرمین و محکومین […]

وی گفت: اینکه دور یک میز بشنیم و از هم تشریح کنیم کاری از پیش نمی رود لکن ایرادات و ضعف ها ضروری هست اظهار گردد تا ارزیابی و برطرف گردد.

استاندار زنجان گفت: خارج شدنی تصمیم مدیران باعث می گردد که خانه مهر امروز مبتلا مشکل گردد.

استاندار زنجان دنبال کرد: متهمین،مجرمین و محکومین دستگاه قضایی شهروندان نظام اسلامی می باشند.

وی اضافه کرد: اگر به فردی نا عدالتی شده هست ضروری هست این شخص احساس کند که دستگاه قضایی حقوق وی را تهیه می کنند.

 

*مشکلات شهرک های اقماری مورد دقت باشد

   حجت الاسلام مظفری دادستان زنجان نیز در این نشست،با اظهار اینکه اعتراض ضرب و جرح، فحش و هتاکی و تهدید سه گناه نخست در استان زنجان شمرده می گردد، اضافه کرد:به سبب مشکلات موجود شهرک های اقماری زنجان درخواست کلانتری ویژه را عرضه می دهند.

این مسئول گفت: در مبلمان شهری نیز  مشکلاتی وجود دارد که تمام جایگاه ها معالجهی و اقتصادی زنجان در چهار مسیر سعدی تجمیع شده اند.

دادستان زنجان گفت: نرویم سراغ جامعه و مردم لکن ضروری هست هر مسئول در حیطه وظیفه ها خود  بداند که چه کاری انجام دهد تا حقوق شهروندی رعایت گردد.

دادستان زنجان افزود: دستگاه های اعمالی ضروری هست اظهار احتیاج کنند تا در صادر کردن رای حبس این مبحث مورد دقت باشد.

 

*صدا و سیما امکان صیانت از حقوق شهروندی را فراهم کرده است

   مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان در این نشست اظهار داشت:وجود شبکه شبانه روزی تلویزیونی، شبکه رادیویی و پنج قسمت خبری امکان صیانت از حقوق شهروندی را تهیه کرده هست.

وی با اظهار اینکه در چارچوب تشریح شده در شکل ارگانی این حقوق منطبق بر شرع مقدس،گفتمان امام خمینی (ره)،مقام معظم رهبری و اسناد بالادستی هست،افزود:بیش از ۱۱۰ ساعت برنامه در صدا و سیمای مرکز زنجان به بحث حقوق شهروندی تعلق یافته هست.

قزلباش، یکی از محل ها مغفول مانده در بحث حقوق شهروندی را توقع ها مردم از صدا و سیما بیان کرد و گفت: سیاستگذاران ضروری هست رویکرد خود را در  زمینه حقوق شهروندی مشخص کنند.

وی قوی کردن محل ها قوت حقوق شهروندی را ضروری دانست و گفت: قسمت مغفول مانده از توقع ها مردم ضروری هست به مرور زمان زمان مورد دقت قرار گیرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان نیز در این نشست اشهار داشت: منشور حقوق شهروندی طبق احتیاج سنجی و تخمین بوده هست که این منشور