گروه: آشپزی
تاریخ: ۱۴:۰۷ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۶
دود سامانه های گرمایشی در چشم دانشجوهای مجتمع تعلیم عالی/ از کیفیت پایین غداهای سلف سرویس تا دغدغه وفور اماکن استعمال دخانیات در سراوان

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شستون؛ به دستاویز روز دانشجو  خبرنگار این پایگاه خبری به سراغ دو نفر از دانشجوهای فعال مجتمع تعلیم عالی شهرستان سراوان رفت و  در زمینه مشکلات و  درخواست های دانشجوهای از مدیران، گفت و گویا را انجام داده هست.  یکی از […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شستون؛ به دستاویز روز دانشجو  خبرنگار این پایگاه خبری به سراغ دو نفر از دانشجوهای فعال مجتمع تعلیم عالی شهرستان سراوان رفت و  در زمینه مشکلات و  درخواست های دانشجوهای از مدیران، گفت و گویا را انجام داده هست.

 یکی از دانشجوهای فعال در مجتمع تعلیم عالی سراوان در گفت و گو با شستون  یکی از دانشجوهای فعال در مجتمع تعلیم عالی سراوان در گفت و گو با شستون با اشاره به مرزی بودن این منطقه اظهار کرد: یکی از دغدغه های دانشجوهای در کنار فراگیری علم و دانش در سراوان عدم وجود ابزارها رفاهی و محدوده های مفرح هست و دانشجوهای زیادتر وقت ها خود را بعد از کلاس درس، در خوابگاه سپری می کنند.

این دانشجوی سراوانی با اظهار گرفتن نمره منفی غذاهای سلف سرویس در نظرسنجی های انجام شده در فواصل متفاوت، گفت: غذاهای مجتمع  کیفیت پایینی دارند و بیشتر دانشجوهای از این مبحث معترض می باشند.

این مطلبو از دست ندید!  طرز تهیه تکه های شکلاتی خوشمزه و مقوی

   یکی دیگر از دانشجوهای مجتمع تعلیم عالی شهرستان سراوان در ادامه اضافه کرد: با توجه به سردی هوا، سامانه های  گرمایشی دارای مشکل هست و دودی که از بخاری های نفتی موجود در خوابگاه ها بیرون می شود، به معضل بنیادی برای دانشجوهای خوابگاهی مبدل شده هست.

وی نیز خواستار بازدید مدیران دانشگاه به خوابگاه ها گردید تا از نزدیک شاهد مشکلات این قشر از جامعه باشند و اضافه کرد:  مشکلات تعلیمی و ایاب و ذهاب در مجتمع تعلیم عالی وجود ندارد و برپایه برنامه ریزی های انجام شده سرویس دهی به هنگام انجام می شود.