گروه: اخبار
تاریخ: ۱۴:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۶
دهمین رخداد نوآوری های تعلیمی چهارسوق برگزار می شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری فارس،‌ ،‌ چهارسوق اتفاقی دوره‌ای هست که با حضور فعالین تعلیم و تربیت ۲۴ آذرماه ۱۳۹۶ با حضور معلمان، مسئولان مدرسه ها، دانشجوهای، اساتید، کارشناسان تعلیمی و عموم علاقه‌مندان به حوزه تعلیم و تربیت در مرکز آفرینش‌های فرهنگی، هنری محور پرورش تفکری کودکان و نوجوانان […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری فارس،‌ ،‌ چهارسوق اتفاقی دوره‌ای هست که با حضور فعالین تعلیم و تربیت ۲۴ آذرماه ۱۳۹۶ با حضور معلمان، مسئولان مدرسه ها، دانشجوهای، اساتید، کارشناسان تعلیمی و عموم علاقه‌مندان به حوزه تعلیم و تربیت در مرکز آفرینش‌های فرهنگی، هنری محور پرورش تفکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

این رخداد دربردارنده ارائه‌های کوتاه و آموزنده با مبحث تجربه‌ها و ایده‌های نوی تعلیمی هست.

   به‌طورکلی چهارسوق، گردهمایی معلمان، مسئولان مدرسه ها، دانشجوهای، اساتید، کارشناسان تعلیمی و نیز عموم اشخاصی هست که دغدغۀ رشد و تعلیم و تربیت را دارند.

چهارسوق فضایی را ایجاد می‌کند که در آن مخاطب های با ایده‌ها و تجربه‌های نوی تعلیمی و تربیتی آشنا می‌شوند.

در رخداد نوآوری‌های تعلیمی چهارسوق ارائه‌دهندگانی از حوزه‌های متفاوت تعلیم و تربیت ایده‌ها و تجربه‌های نوی خود را با شرکت‌کنندگان به اشتراک گذاشته‌اند. از تولد رخداد چهارسوق در بهار سال ۱۳۹۲ تا هم حالا فعالین تعلیمی بسیاری در قامت ارائه‌دهنده و نیروهای اعمالی همراه چهارسوق بوده‌اند.

در نه رخداد گذشته چهارسوق ده‌ها ایده و تجربه‌آموزشی در نشست‌های چهارسوق ارائه‌شده است؛ ارائه‌هایی که هرکدام جرقه‌ای برای ذهن‌های پویا و خلاق می باشند.

افراد زیر در دهمین رخداد نوآوری‌های چهارسوق ایده‌ها و تجربیات خود در حوزه تعلیم و تربیت را با شرکت‌کنندگان دربین خواهند گذاشت:

علاقه‌مندان می‌توانند از مسیر سایت چهارسوق برای اکتساب معلومات زیادتر و ثبت‌نام در این رخداد اقدام کنند.

chaharsoogh.ir/events/ch10

me/chaharsoogh_edu