تاریخ: ۱۸:۵۱ :: ۱۳۹۷/۱۲/۲۹
دعوت از مسافران نوروزی برای بازدید از تهران/ استقبال مردم از اجرا‌های زنده موسیقی

زهرا صدراعظم نوری، عضو شورای شهر تهران در گفتگو با خبرگزاری دانشجو با اشاره به ضرورت تدارک برنامه‌های تفریحی متنوع برای مردم در ایام نوروز گفت: موسم عید نوروز فرصت مناسبی است برای اینکه مردم با تفریح و تفرج قوای جسمی و روحی خود را تقویت کنند و با توان و انرژی کافی برای سال […]

زهرا صدراعظم نوری، عضو شورای شهر تهران در گفتگو با خبرگزاری دانشجو با اشاره به ضرورت تدارک برنامه‌های تفریحی متنوع برای مردم در ایام نوروز گفت: موسم عید نوروز فرصت مناسبی است برای اینکه مردم با تفریح و تفرج قوای جسمی و روحی خود را تقویت کنند و با توان و انرژی کافی برای سال جدید و تلاش آماده باشند لذا لازم است برای تعطیلات این ایام برنامه‌های متنوعی برای آن‌ها فراهم شود.
وی با تاکید بر اینکه شهر تهران به عنوان پایتخت کشور دارای ظرفیت‌های خوب گردشگری است، ادامه داد: این شهر جاذبه‌های زیادی دارد که اگر به خوبی شناحته شود هم برای شهروندان و هم برای سایر مسافران نوروزی فرصت مناسبی برای گذراندن تعطیلات نوروزی است.
این عضو شورای شهر تهران منطقه عباس‌آباد را یکی از جاذبه‌های فرهنگی و گردشگری تهران نام برد و تصریح کرد: یکی از نقاط جاذب تهران، مجموعه اراضی عباس‌آباد در محدوده بزرگراه حقانی است که به دلیل پوشش فضای سبز و داشتن برخی اِلمان‌ها جاذبه خاصی برای مردم دارد که پل طبیعت، پارک آب و آتش، پارک طالقانی، باغ کتاب، باغ موزه دفاع مقدس و … بخشی از این مجموعه هستند.
صدراعظم نوری افزود: شرایط اقتصادی کشور و هزینه‌های بالای سفر، به گونه‌ای است که همه مردم امکان مسافرت ندارند لذا لازم است که با اجرای برنامه‌های شاد و مفرح باکیفیت اوقات فراغت مردم به خوبی پر شود و این فعالیت‌ها به گونه‌ای جایگزین سفر باشد.
وی گفت: در اراضی عباس‌آباد ویژه برنامه‌های سرگرمی، هنری، تفریحی و نمایشی گوناگونی برای ایام نوروز تدارک دیده شده است که حتما مورد استقبال شهروندان تهرانی و سایر مسافران نورزوی قرار خواهد گرفت. ما هم از شهروندان تهرانی و هم از سایر مسافرانی که به پایتخت سفر می‌کنند، دعوت می‌کنیم که در ایام عید از این مجموعه دیدن کنند و با ارائه پیشنهادات و نظرات خود به مدیریت شهری در جهت ارتقای کیفیت خدمات و برنامه‌های ارائه شده در آینده، مشارکت داشته باشند.
این عضو شورای شهر تهران درباره اجرای‌های زنده موسیقی گفت: تجربه نشان می‌دهد که تئاتر و موسیقی‌های فاخر برای مردم جذابیت خاصی دارد و همیشه مورد استقبال واقع شده است. همه مردم امکان تهیه بلیط گران کنسرت‌ها و تئاتر‌ها را ندارند لذا اجرای چنین اجرا‌هایی قطعا برای مردم خوشایند خواهد بود و لحظاتی لذت‌بخش برای آن‌ها فراهم خواهد کرد.

این مطلبو از دست ندید!  موسس دهکده طبیعت در سلامت است