گروه: مجله
تاریخ: ۸:۵۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
دست دادن رییس جمهور ایالات متحده در فیلیپین موضوع گردید

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا؛  به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا؛ به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه تلویزیونی سی ان ان، دونالد ترامپ ریاست جمهور ایالات متحده به دست دادن های توام با دستپاچگی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا؛  به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا؛ به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه تلویزیونی سی ان ان، دونالد ترامپ ریاست جمهور ایالات متحده به دست دادن های توام با دستپاچگی با سران دنیا معروف هست. یکی از این مورد ها به وقتی مرتبط هست که ترامپ با امانوئل ماکرون ریاست جمهور فرانسه دست می داد.

 

مجری عنوان کرد که هریک از سران کشورها که در روی سن قرار گرفته اند با دست راست خود دست چپ نفر کنار دستی خود را به علامت دوستی و راحتی بگیرند. ولی این اتفاق ترامپ را مبتلا مشکل کرد به چه علت که دستان نفرهای کنار دستی ترامپ از او دور بودند و خود او هم سردرگم گردید.

بلافاصله پس از انتشار یافتن این تصویر ها، انبوه پیامهای توئیتری انتشار یافته گردید با این مضمون که دارند چه نادرستی می کنند؟!

او حاضر نشد مثل تمام دیگر سران حاضر، دستانش را به صورت ضربدری برای گرفتن دستان نفرات کناری اش قرار بدهد. او با این حرکتش ارائه داد که حداقل یک شب نمی خواهد با ایالات متحده در مانیل تبانی داشته باشد!

دست دادن ترامپ در فیلیپین موضوع گردید + تصویر