دستگیری ۲ متهم فراری کانون اصلاح و تربیت زاهدان

0
اشتراک

دستگیری ۲ متهم فراری کانون اصلاح و تربیت زاهدان

دستگیری 2 متهم فراری کانون اصلاح و تربیت زاهدانحجت الاسلام و المسلمین موحدی راد دادستان زاهدان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان از دستگیری ۲ متهم فراری کانون اصلاح و تربیت زاهدان خبر داد و اظهار کرد: دو نفر از این متهمان در دو روز گذشته در چابهار و خاش دستگیر شدند.
وی خاطرنشان کرد: تلاش‌های برای دستگیری سومین متهم ادامه دارد.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری میزان ۱۲ آذر ماه سه متهم طی درگیری و زخمی کردن یک سرباز از کانون اصلاح و تربیت زاهدان فرار کرده بودند.
بابایی مدیرکل زندان‌های استان سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان در این رابطه اظهار کرد: هیچ محکوم به اعدام یا قصاص از زندان‌ زاهدان فرار نکرده است و زندان زاهدان حفاظت امنیتی بالایی دارد.
وی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: شب گذشته حوالی ساعت هفت و سی دقیقه، ۳ نوجوان از کانون اصلاح و تربیت که مکان نگهداری اطفال و نوجوانان معارض با قانون ۹ تا ۱۸ ساله است فرار می‌کنند.

مدیرکل زندان‌های سیستان و بلوچستان با بیان اینکه این سه نوجوان متهم بوده و هیچگونه محکومیتی نداشته‌اند، گفت: این افراد در مظان اتهام هستند و هنوز حکمی در رابطه با آن‌ها صادر نشده است.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.