تاریخ: 0:12 :: 2019/08/14

 جانشین انتظامی مهران گفت: سارق لوازم داخل خودرو با سه فقره سرقت دستگیر شد.  سرهنگ هادی گندمی  داشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت لوازم داخل خودرو و شکایت چند  مالباخته،  موضوع از طریق کلانتری مرکزی شهرستان مهران در دستور کار قرار گرفت.  وی ادامه داد: با اشراف اطلاعاتی پلیس، سرنخ هایی از فعالیت یک […]

 
جانشین انتظامی مهران گفت: سارق لوازم داخل خودرو با سه فقره سرقت دستگیر شد.

 سرهنگ هادی گندمی  داشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت لوازم داخل خودرو و شکایت چند  مالباخته،  موضوع از طریق کلانتری مرکزی شهرستان مهران در دستور کار قرار گرفت.
 
وی ادامه داد: با اشراف اطلاعاتی پلیس، سرنخ هایی از فعالیت یک سارق سابقه دار در این پرونده به دست آمد.
 
سرهنگ گندمی گفت: با شناسایی متهم، عملیات دستگیری آن با موفقیت انجام گرفت و به ۳ فقره سرقت لوازم داخل خودرو اعتراف کرده اند.
 
وی تصریح کرد: متهم با شناسایی خودروهای بلاصاحب و فاقد سیستم امنیتی ، اقدام به باز کردن درب خودرو و سرقت محتویات داخل آن ها کرده که با هوشیاری ماموران کلانتری مرکز شهرستان مهران پرونده سرقت آن ها بسته شد.
 
جانشین انتظامی شهرستان مهران در پایان به شهروندان توصیه کرد: از رها کردن وسیله نقلیه خود درمعابر حتی برای لحظه کوتاه وگذاشتن اشیاء قیمتی و وجه نقد داخل اتومبیل خودداری کنند.

قاتل سه فرزند یک خانواده آبدانانی از قصاص رهایی یافت

 

:o:رییس دادگستری آبدانان گفت: پدر خیر و مهربان آبدانانی از اجرای حکم قصاص فرزندان خود گذشت و قاتل را بخشید.

:small_blue_diamond:علیرضا طهماسبی روز سه شنبه در آیین صلح و سازش این شهرستان گفت: با وساطت و تلاش مجدانه و مستمر مصلحان و ریش سفیدان شهرستان آبدانان و در راستای رحمت و رافت اسلامی ، حاج کرم الله رضایی ساکن روستای سیاه گاو آبدانان قاتل ۲ فرزند و برادرزاده خود را بخشید و از اجرای حکم اعدام و قصاص وی صرف نظر کرد