تاریخ: ۱۶:۳۱ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
دستاورد دولت یازدهم در بخش بهداشت و درمان رضایتمندی مردم را افزایش داد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا مرکزی ؛ به مناسبت هفته سلامت فرماندار شهرستان خمین به همراه متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ، نجاری بخشدار مرکزی خمین ، رئیس و معاونین دانشکده علوم پزشکی خمین و تعدادی از مسوولان دستگاه های اجرایی از بیمارستان امام خمینی (ره) خمین […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا مرکزی ؛ به مناسبت هفته سلامت فرماندار شهرستان خمین به همراه متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ، نجاری بخشدار مرکزی خمین ، رئیس و معاونین دانشکده علوم پزشکی خمین و تعدادی از مسوولان دستگاه های اجرایی از بیمارستان امام خمینی (ره) خمین و بخش های مختلف این بیمارستان منجمله بخش جراحی ، بخش داخلی ، بخش اورژانس و… بازدید نمودند . سید مهدی ساداتی ضمن بازدید از قسمتهای مختلف بیمارستان با تعدادی از پرسنل بیمارستان ، بیماران وهمراهان بیماران نیز ملاقات و گفتگو کردند .

فرماندار شهرستان خمین در حاشیه بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان خمین اظهار داشت : دولت تدبیر و امید دستاوردهای بزرگی در حوزه داخلی و خارجی داشته اما طرح تحول سلامت سبب رضایتمندی بیشتر مردم شد. وی بیان کرد: با عنایت دولت تدبیر و امید به زادگاه امام راحل اکنون دغدغه درمانی در این شهرستان وجود ندارد و ۸۷ درصد نیازمندی ها در این بیمارستان تامین می شود.

سید مهدی ساداتی ادامه داد: تلاش می شود با تخصیص و پی گیری اعتبارات مناسب و جلب مشارکت های مردمی کاستی های محدود این شهرستان نیز در حوزه درمان رفع شود.

این مطلبو از دست ندید!  نگاه بهره کشی به خوزستان باید انتهاء یابد

در ادامه سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی خمین نیز در جریان این بازدید گفت: اجرای برنامه تحول سلامت وضعیت درمانی این شهرستان را به کلی دگرگون کرد.

دکتر جواد جواهری افزود: اکنون در درمانگاه سرپایی بیمارستان امام خمینی (ره) روزانه ۵۰۰ ویزیت انجام می شود و در یک دوره سه ماهه ۲۰ هزار عمل جراحی و تعداد ویزیت بیماران در اورژانس بیمارستان در یک دوره سه ماهه به ۴۰۰ هزار ویزیت افزایش یافته است.

وی ادامه داد: فقط در بخش عمران حدود هفت هزار متر مربع از فضای درمانی و بهداشتی این شهرستان با اعتبار هشت میلیارد ریالی احداث، تعمیر و بازسازی شده است.

وی گفت: در یک برنامه میان مدت این شهرستان نیاز به کلینیک فوق تخصصی، پایگاه دوم اورژانس شهری، اورژانس پیش بیمارستانی و توسعه بخش های بستری و درمانی دارد.

 

 

برچسب ها: