تاریخ: ۱۶:۳۱ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
دستاورد دولت یازدهم در بخش بهداشت و درمان رضایتمندی مردم را افزایش داد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا مرکزی ؛ به مناسبت هفته سلامت فرماندار شهرستان خمین به همراه متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ، نجاری بخشدار مرکزی خمین ، رئیس و معاونین دانشکده علوم پزشکی خمین و تعدادی از مسوولان دستگاه های اجرایی از بیمارستان امام خمینی (ره) خمین […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا مرکزی ؛ به مناسبت هفته سلامت فرماندار شهرستان خمین به همراه متقی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ، نجاری بخشدار مرکزی خمین ، رئیس و معاونین دانشکده علوم پزشکی خمین و تعدادی از مسوولان دستگاه های اجرایی از بیمارستان امام خمینی (ره) خمین و بخش های مختلف این بیمارستان منجمله بخش جراحی ، بخش داخلی ، بخش اورژانس و… بازدید نمودند . سید مهدی ساداتی ضمن بازدید از قسمتهای مختلف بیمارستان با تعدادی از پرسنل بیمارستان ، بیماران وهمراهان بیماران نیز ملاقات و گفتگو کردند .

فرماندار شهرستان خمین در حاشیه بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان خمین اظهار داشت : دولت تدبیر و امید دستاوردهای بزرگی در حوزه داخلی و خارجی داشته اما طرح تحول سلامت سبب رضایتمندی بیشتر مردم شد. وی بیان کرد: با عنایت دولت تدبیر و امید به زادگاه امام راحل اکنون دغدغه درمانی در این شهرستان وجود ندارد و ۸۷ درصد نیازمندی ها در این بیمارستان تامین می شود.

سید مهدی ساداتی ادامه داد: تلاش می شود با تخصیص و پی گیری اعتبارات مناسب و جلب مشارکت های مردمی کاستی های محدود این شهرستان نیز در حوزه درمان رفع شود.

این مطلبو از دست ندید!  جاذبه های ناشناخته در سراسر جهان +عکس ها

در ادامه سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی خمین نیز در جریان این بازدید گفت: اجرای برنامه تحول سلامت وضعیت درمانی این شهرستان را به کلی دگرگون کرد.

دکتر جواد جواهری افزود: اکنون در درمانگاه سرپایی بیمارستان امام خمینی (ره) روزانه ۵۰۰ ویزیت انجام می شود و در یک دوره سه ماهه ۲۰ هزار عمل جراحی و تعداد ویزیت بیماران در اورژانس بیمارستان در یک دوره سه ماهه به ۴۰۰ هزار ویزیت افزایش یافته است.

وی ادامه داد: فقط در بخش عمران حدود هفت هزار متر مربع از فضای درمانی و بهداشتی این شهرستان با اعتبار هشت میلیارد ریالی احداث، تعمیر و بازسازی شده است.

وی گفت: در یک برنامه میان مدت این شهرستان نیاز به کلینیک فوق تخصصی، پایگاه دوم اورژانس شهری، اورژانس پیش بیمارستانی و توسعه بخش های بستری و درمانی دارد.

 

 

برچسب ها: