گروه: بلیط
تاریخ: ۲۲:۵۲ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
دزدی از منزل پیرزن برای تهیه پول بلیط

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ علیزاده ریاست کلانتری ۱۰۷ فلسطین گفت: عصر دیروز مامورین این کلانتری از طریق سیستم ۱۱۰ در جریان دزدی به عنف از منزل پیرزنی قرار گرفته که با ورود همسایه‌ها به ماجرا، متهم اسلحه به دست از محل متواری می‌شود. وی در […]

دزدی از منزل پیرزن برای تهیه پول بلیطبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ علیزاده ریاست کلانتری ۱۰۷ فلسطین گفت: عصر دیروز مامورین این کلانتری از طریق سیستم ۱۱۰ در جریان دزدی به عنف از منزل پیرزنی قرار گرفته که با ورود همسایه‌ها به ماجرا، متهم اسلحه به دست از محل متواری می‌شود.

وی در مورد سخنان شاکی اضافه کرد: شاکی مدعی گردید که در خانه در حال نماز خواندن بودم که فردی در خانه را زد که در را باز نکردم تا اینکه با سماجت متهم در را اندکی باز کردم و او خودش را همسایه معرفی کرد.

سرهنگ علیزاده با بیان اعزام نیروهای پلیس به محل و رو به رو شدن با فردی مشکوکی گفت: فردی که سوار بر موتور سیکلت یکی از شهروندان شده بود با او درگیری داشت و به همین سبب مامورین به ارزیابی مبحث را ارزیابی کردند که مشخص گردید فرد موتور سیکلت سوار، همان سارق فراری هست که چند لحظه قبل از طریق شهروندان گزارش متواری شدن او از صحنه اعلام شده بود.

این مطلبو از دست ندید!  تجهیز ۴ اثر تاریخی کرمان به سامانه فروش بلیت الکترونیک

دزدی از منزل پیرزن برای تهیه پول بلیط

ریاست کلانتری ۱۰۷ فلسطین گفت: طی این مدت شاکی پرونده نیز که پیرزن ۶۵ ساله‌ای بود به کلانتری فرا خوانده گردید و در رودررو شدن با متهم او را مورد شناسایی قرار داد.

سرهنگ علیزاده افزود: متهم به دلیل اعتیاد به مواد مخدر نیاز مالی پیدا کرده بود و با ادعای خودش برای اینکه بتواند به شهرستان محل زندگی خود برود  با قصد دزدی وارد خانه پیرزن شده بود تا بتواند پول بلیت اتوبوس خود را تهیه کند.