در پرسپولیس شانتاژ نیست/ افشارزاده پول ساموئل را نقد گرفت

0
اشتراک

در پرسپولیس شانتاژ نیست/ افشارزاده پول ساموئل را نقد گرفت

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار مهر، علی فتح الله زاده درباره بدهی های دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و مشکلات بوجود آمده برای استقلالی ها در روزهای گذشته، گفت: پرسپولیس خیلی راحت می گوید ۱۷۰ میلیارد بدهی دارد اما بدهی استقلال ۷۰ میلیارد تومان است. خب چرا در پرسپولیس با وجود این بدهی شانتاژ نیست؟ چون در این باشگاه آدم هایی که آمده اند، سرشان پایین است و دارند کار می کنند.

وی افزود: علی اکبر طاهری (سرپرست باشگاه پرسپولیس) یک تنه به دنبال پرداخت طلب ۸ میلیاردی این باشگاه به مانوئل ژوزه (سرمربی پیشین پرسپولیس) است  و دارد وقت می گذارد و چانه می زند. در حالی که استقلالی ها، چانه زنی مطبوعاتی می کنند و این علیه آن مصاحبه می کند.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال با بیان اینکه قبول دارد ۲۴ میلیارد بدهی در استقلال گذاشته است، گفت: اگر بدهی من بیشتر از این است، خودم آنرا پرداخت می کنم. من حتی تراز مالی را ارائه دادم. ضمن اینکه ۶۰۰ هزار دلار هم که نزدیک به ۲ میلیارد می شود برای باشگاه گذاشتم؛ یک ۴۰۰ هزار دلار و یک ۲۰۰ هزار دلار. پول ساموئل را می خواستیم از درآمد باشگاه از محل جام جهانی بدهیم و ۳۰۰ تا هم از یک شرکت فنی گرفته بودیم ولی چون زود مرا بیرون کردند، نتوانستم این پول را بدهم.

فتح الله زاده ادامه داد: اگر این ۲ میلیارد حساب شود، بدهی های من ۲۲ میلیارد می شود. ۲۵ تا ۳۰ میلیارد تومان هم که بدهی مالیاتی داشتیم و اینرا حتی از زمان قبل از انقلاب و زمان تاسیس باشگاه حساب کرده اند و در مجموع می گویند ۷۰ میلیارد بدهی داریم در حالی که این را نباید به گردن من بیاندازند.

وی که در شبکه ورزش حضور یافته بود، با اشاره به درگیری رسانه ای خود با علیرضا منصوریان سرمربی استقلال تصریح کرد: چرا با مربی تیم زاویه پیدا کردم؟ چون گفتم در کار مدیریت دخالت نکن و به کار فنی خود بچسب؛ من می دانم چه شده و تو نمی فهمی. تو به کار خودت برس!

مدیرعامل پیشین استقلال درباره مشکل سرور جباروف بازیکن ازبکستانی یادآور شد: ۴۷ هزار دلار پولی نبود که نتوان پرداخت کرد. البته تلویزیون (پرداخت حق پخش) هم مقصر نیست. باید به تلویزیون پول بدهند. از مجلس انتظار داریم این پول را برای تلویزیون تصویب کند.

فتح الله زاده همچنین درباره بدهی باشگاه به ساموئل بازیکن پیشین این تیم که پرونده اش هنوز باز است و استقلال را تهدید می کند، گفت: ساموئل از باشگاه ما ۳۰۰ هزار دلار می خواست. آن زمان از مسئول سازمان لیگ خواهش کردیم و گفتیم ۲۰۰ هزار ساموئل را از طریق در آمد باشگاه در کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت کنید. ساموئل حتی رفت و حساب هم باز کرد تا پولش را بریزیم ولی در همان زمان از مدیریت باشگاه عوض شدم و افشارزاده آمد. افشارزاده تا فهمید این پول هست، آقای خدایی را فرستاد و پول را نقد گرفت و آورد برای باشگاه خرج کرد. اگر آن روز این پول را می دادیم این جریمه نبود. من پول ساموئل را داده بودم.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.