تاریخ: ۱۲:۱۱ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
در نهایت زمستان زنجان با تقویم طبیعت هماهنگ گردید

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من،  برف در بیست و ششمین روز زمستان زنجان را کاملاً سفید پوش کرد و مردم و کشاورزان زنجانی را خرسند کرد. مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: کولاک موضعی و تشکیل مه هم دیگر پدیده های جوی درساعات آینده استان هست. همچنین  مسئول مرکز […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من،  برف در بیست و ششمین روز زمستان زنجان را کاملاً سفید پوش کرد و مردم و کشاورزان زنجانی را خرسند کرد.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: کولاک موضعی و تشکیل مه هم دیگر پدیده های جوی درساعات آینده استان هست.

همچنین  مسئول مرکز مدیریت راه های استان زنجان گفت: مه ناپایدار و کاهش دید افقی در محورهای زنجان به دندی، سلطانیه به خدابنده، خدابنده به همدان و ابهر به خدابنده حاکم هست.

محمدامینی در صحبت با خبرنگار راهنمای سفر من به وضع رفت و آمد در جاده های استان زنجان اشاره نمود و گفت: با توجه به بارش برف مه موضعی و کاهش دید افقی در آزادراه زنجان به تبریز و ترانزیت زنجان به میانه، زنجان به بیجار، زنجان به طارم، زنجان – تهم و چو رزق و نیک پی به ماه نشان حاکم هست.

وی علاوه بر این گفت: مه ناپایدار و کاهش دید افقی در محورهای زنجان به دندی، سلطانیه به خدابنده، خدابنده به همدان و ابهر به خدابنده حاکم هست.

این مطلبو از دست ندید!  طبیعت زیبا و مه آلود کوه "سورنا" + فیلم

مسئول مرکز مدیریت راه های استان زنجان گفت: جهت رفت و آمد ایمن، همراه داشتن امکانات امنیت و گرمایشی در تمام جاده های استان سفارش می گردد.

مسئول مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان زنجان تأکید کرد: در حال حاضر ۲۸ اکیپ راهداری در ۲۸ گردنه کوهستانی و صعب العبور این استان به صورت ۲۴ ساعته برای مسافران و راننده های عبوری از مسیرهای رابطه ای استان خدمات عرضه می دهند.

امینی اضافه کرد: با توجه به اینکه مه ناپایدار در بعضی از جاده های استان زنجان حاکم هست رفت و آمد در گردنه های کوهستانی سخت هست در نتیجه راننده های با دقت و صبر رانندگی کنند.