گروه: بلیط
تاریخ: ۱۸:۰۳ :: ۱۳۹۷/۰۵/۲۴
در اصفهان نرخ بلیت سینما ۱۰ هزارتمان محاسبه می گردد

سید مصطفی حسینی  در گفت‌وگو با  خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، ، از افزایش ۲ هزار تومانی بهای بلیت سینما از اوائل سال ۹۷ اطلاع داد و گفت: در حالی که بهای بلیت سینما در کشور ۱۲ هزار تومان هست، در اصفهان با نرخ ۱۰ هزار تومان محاسبه می‌شود. وی با بیان این‌که […]

سید مصطفی حسینی  در گفت‌وگو با  خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، ، از افزایش ۲ هزار تومانی بهای بلیت سینما از اوائل سال ۹۷ اطلاع داد و گفت: در حالی که بهای بلیت سینما در کشور ۱۲ هزار تومان هست، در اصفهان با نرخ ۱۰ هزار تومان محاسبه می‌شود.

وی با بیان این‌که در شهرستان‌های استان اصفهان این افزایش نرخ در سال ۹۷ به میزان هزار تومان بوده و به ۹ هزار تومان دست یافته هست، اضافه کرد: در حال حاضر نرخ بلیت بعضی از سینما‌ها من جمله سالن سینمایی سیتی‌سنتر اصفهان ۱۲ هزار تومان هست.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان اصفهان با اشاره به فیلم‌های روی پرده سینماهای اصفهان گفت: فیلم‌های سینمایی «هزارپا»، «خاله قورباغه» و «تگزاس» در سینما فلسطین و فیلم‌های سینمایی «تنگه ابوقریب»، «دم‌سرخ‌ها» و «هزارپا» در سینما سپاهان در حال اکران هست.

 

این مطلبو از دست ندید!  شیوه جدید مجرمان سایبری / غرق شدن مرد ۳۲ ساله در سواحل آستارا