گروه: بلیط
تاریخ: ۲۱:۱۳ :: ۱۳۹۷/۰۵/۲۱

  سایت رسمی فدراسیون فوتبال: سعید فتاحی، رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد هفته سوم لیگ برتر عنوان نمود: متاسفانه در هفته سوم شاهد صحنه‌هایی زیبایی در لیگ نبودیم، در سکو ورزشگاه‌های غدیر و آزادی زیادتر سنگ پرانی بود. درگیری ها یکی و دو ساعت پیش از بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس در سکوها بود. آنچه […]

  سایت رسمی فدراسیون فوتبال: سعید فتاحی، رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد هفته سوم لیگ برتر عنوان نمود: متاسفانه در هفته سوم شاهد صحنه‌هایی زیبایی در لیگ نبودیم، در سکو ورزشگاه‌های غدیر و آزادی زیادتر سنگ پرانی بود. درگیری ها یکی و دو ساعت پیش از بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس در سکوها بود.

آنچه مشخص است سازمان لیگ کارهای لازم را در بحث زیرساخت ها انجام داده است.

فتاحی در مورد تمهیداتی که سازمان لیگ می‌تواند در این زمینه انجام دهد، گفت: با اهمیت ترین بحث ما، مبحث فروش بلیت الکترونیکی مسابقات است. چون که هر کسی که بخواهد برای تماشای بازی به ورزشگاه بیاید باید مشخصات خود را وارد کند و اینچنین میتوان نفراتی که در ورزشگاه اغتشاش می‌کنند، به سادگی قابل شناسایی است.

البته کلیه ورزشگاه‌ها مجهز به دوربین مدار بسته می باشند. همان گونه که می دانید مسئول بلیت فروشی باشگاهها می باشند. از باشگاهها درخواست کردیم و ۲۰ روز به آنان به ویژه باشگاه پرسپولیس و استقلال مجال دادیم بلیت فروشی را به طور الکترونیکی انجام دهند.

این مطلبو از دست ندید!  بلیت‌های نجومی؛ مشهد - تهران ۷۵۴هزار تومان!

وی در ادامه اضافه کرد: محور طرفداران زیر نظر باشگاهها فعالیت می کند و جرم ها باشگاهها طبق آیین نامه کمیته انضباطی اعمال می گردد. سازمان لیگ دخالتی در این مبحث ندارد. منحصرا بازیها را به مراجع حقوقی فدراسیون (کمیته انضباطی، کمیته اخلاق و کمیته استیناف) گزارش می دهد و آنان محرومیت ها را اعلام می نمایند.

اعتقاد دارم فرهنگ سازی در این زمینه منحصرا کار فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نیست، طرفداران نیز باید به مدد فوتبال بیایند. البته سازمان لیگ کارهای فرهنگی را با توجه به برپایی مسابقات در همان ایام در ورزشگاهها انجام می‌دهد.
فتاحی تصریح نمود: بازی پرسپولیس و الدحیل قطر ۲۷ شهریورماه شب تاسوعای حسینی برگزار می گردد و قطعا مثل بازی ایران و کره جنوبی حسینیه صدهزار نفری در ورزشگاه آزای خواهیم داشت.