تاریخ: ۱۳:۵۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۶

صراط: جلسهی که دوشنبه شب بمناسبت سالگرد نمایش فیلم «سگ را بجنبان» با حضور عوامل این فیلم سینمایی برپا شده بود، با جدال لفظی مجری برنامه و داستین هافمن به حاشیه کشیده گردید. اعمال این جلسه را جان الیور کمدین و مجریHBO انجام می داد، که با طرح مطلبی حول اتهامات جنسی هافمن در مورد […]

صراط: جلسهی که دوشنبه شب بمناسبت سالگرد نمایش فیلم «سگ را بجنبان» با حضور عوامل این فیلم سینمایی برپا شده بود، با جدال لفظی مجری برنامه و داستین هافمن به حاشیه کشیده گردید. اعمال این جلسه را جان الیور کمدین و مجریHBO انجام می داد، که با طرح مطلبی حول اتهامات جنسی هافمن در مورد آنا گراهام هانتر، تصویر العمل این بازیگر ۸۰ ساله سرشناس هالیوودی را بر انگیخت.
 
الیور مبحث اتهام جنسی هانتر را پیش کشید، فردی که مدعی شده در سن ۱۷ سالگی سر صحنه «مرگ فروشنده» هافمن از او سوءاستفاده جنسی کرده هست.
 
  مجری اچ بی او در این مورد گفت: «این مبحثی هست که ناچاریم در مورد اش گفت وگو کنیم چون … » تاکنون ابهام های فراوانی در این زمینه وجود دارد.
 
» او در ادامه تاکید کرد عذرخواهی نصفه و نیمه هافمن در زمان مطرح شدن اتهامات از سوی گراهام هانتر قدر کفایت نبوده هست. »   هافمن ۸۰ ساله در تصویر العمل به الیور جواب داد: «ابهام باقی مانده؟ از چند تا چیز که در مورد من خواندی به فرضی شگت آور در مورد من دست یافته ای. » هافمن در ادامه گفت: «هیچ کس نمی توانست خوب تر از تو بزند به هدف. »
 

 
»   بازیگر برنده اسکار در دفاع از خودش بر علیه سوالی که طرح شده بود گفت او به یاد نمی آورد با گراهام هانتر ملاقات کرده باشد، از فردی سوءاستفاده جنسی کرده باشد و هر اظهارنظری هم که محتمل هست کرده باشد قسمتی از اظهار کرد وگوهای دوستانه سر صحنه بوده هست.   هافمن افزود: «من تاکنون نمی دانم این زن کیست. »
 
»   الیور اما کوتاه نیامد و بر قسمتی از اظهارنظر هافمن تمرکز کرد مبنی بر این که گفت رفتارش سر صحنه «بازتاب دهنده» شخصیت واقعی او نبوده هست. الیور با پیش کشیدن این مبحث اظهار کرد: «اتفاقا نشانگر شخصیت شما بوده. متوجه هستید که این کار تا تا چه اندازه غیر اخلاقی است؟ »
 
» هافمن گفت: «اگر برای زن ها فوق العاده احترام قایل نبودم در چنین فیلمی کار نمی کردم. »
 
»   الیور هم در جواب گفت: «من نمی تونم در مورد برخی حوادث خاص سخنی به میان نیاورم. »
 
آ آن ریس گتسیونیس در دهه دوم زندگانی اش بوده، از انجایی که هافمن ۵۳ سال داشته هست.