تاریخ: ۱۵:۰۷ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۹
درخواست بررسی فوری علت آتش‌سوزی در مدرسه قرآنی لیبریا

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایکنا؛ به نقل از فرانت پیج آفریکا آنلاین، خانواده های قربانیان حادثه آتش‌سوزی این مدرسه که در منطقه پینزویل در حومه مونرویا پایتخت لیبریا واقع است، از دولت این کشور خواستند سریعاً علت آتش‌سوزی را اعلام کند. «عبدالقادری دیلو» پدر یک دانش‌آموز ۱۴ ساله جان باخته در […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایکنا؛ به نقل از فرانت پیج آفریکا آنلاین، خانواده های قربانیان حادثه آتش‌سوزی این مدرسه که در منطقه پینزویل در حومه مونرویا پایتخت لیبریا واقع است، از دولت این کشور خواستند سریعاً علت آتش‌سوزی را اعلام کند.
«عبدالقادری دیلو» پدر یک دانش‌آموز ۱۴ ساله جان باخته در این آتش‌سوزی مرگ فرزندش را مصیبت بزرگی برای خانواده خود دانست و گفت هنوز از مسئولان مدرسه یا مقامات محلی چیزی درباره علت این حادثه نشنیده است.   وی افزود:‌ برخی می‌گویند اتصال برق عامل این حادثه بوده ولی هنوز هیچ روشن نیست. 
بنابر اعلام منابع محلی، این آتش‌سوزی نیمه شب سه شنبه در حالی که دانش‌آموزان در خواب بودند رخ داد. در این حادثه  25 دانش‌آموز و ۳ معلم جان خود را از دست دادند. دولت لیبریا پس از این حادثه، یک روز عزای عمومی در این کشور اعلام کرد.
 
انتهای پیام
 
 

این مطلبو از دست ندید!  اسامی بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی یزد اعلام شد