گروه: بلیط
تاریخ: ۱۲:۱۵ :: ۱۳۹۷/۰۷/۰۲
درآمد نمایش فوتبال در سینما ها چه شد؟

خبرگزاری مهر: دبیر کمیته انضباطی تیم اکران با اشاره به اینکه درآمد حاصل از فروش بلیت نمایش فوتبال جام جهانی در سینماها باید به حساب خانه سینما واریز می گردید، تاکید کرد مسئله را پیگیری می کند. سیدضیا هاشمی دبیر کمیته انضباطی تیم اکران در صحبت با خبرنگار راهنمای سفر من در جواب به اینکه […]

خبرگزاری مهر: دبیر کمیته انضباطی تیم اکران با اشاره به اینکه درآمد حاصل از فروش بلیت نمایش فوتبال جام جهانی در سینماها باید به حساب خانه سینما واریز می گردید، تاکید کرد مسئله را پیگیری می کند.

درآمد نمایش فوتبال در سینما‌ها چه شد

سیدضیا هاشمی دبیر کمیته انضباطی تیم اکران در صحبت با خبرنگار راهنمای سفر من در جواب به اینکه وضع پرداخت قسمت فروش بلیت نمایش مسابقات جام جهانی فوتبال روسیه در سینماها به صاحبان فیلم ها چه گردید، گفت: بعد از برپایی جلسه ارزیابی چگونگی پرداخت قسمت صاحبان فیلم ها از نمایش مسابقات فوتبال جام جهانی در سینماها که روز ۳۱ تیر ماه در شورای عالی اکران برگزار گردید، جزییات مد نظر من جمله اعداد فروش بلیت ها و سینماهایی که در این طرح شرکت نمودند مشخص و به خانه سینما اعلام گردید.

وی با اشاره به اینکه نزدیک به ۴۰ سینما به نمایش فوتبال های جام جهانی روسیه اختصاص داده شده بود، گفته بود: در مجموع سه روز طلایی برای نمایش بازی های تیم ملی ایران در این سینماها مدنظر داشته شده بود، البته در کنار آن عده ای بازی دیگر بود که رقم چندانی بلیت فروشی نداشتند.

این مطلبو از دست ندید!  عکس/ همراهی شهردار ارومیه با مردم برای مسابقه والیبال

دبیر کمیته انضباطی تیم اکران توضیح داد: برای سرعت بخشیدن به پرداخت های مد نظر، یک حساب به اسم خانه سینما مدنظر داشته گردید تا سینماداران مبالغ ذی ربط را به این شماره واریز کنند و سر انجام خانه سینما با صاحبان فیلم ها حرف بزند که یا مبالغ مد نظر به آنان پرداخت و یا صرف امور خیریه گردد.

وی تاکید کرد: اینکه چند سینما تا امروز مبالغ مد نظر را پرداخت نموده اند، نمی دانم زیرا این بخش کار برعهده خانه سینما هست.