گروه: شغل
تاریخ: ۱۷:۴۵ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
درآمد حدود ۵۰۰ میلیون یورویی مدیران برنامه از جابجایی بازیکنان در پنجره تابستانی

– اخبار ورزشی – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم، مؤسسه Inside World Cup با استناد به آمار ارائه شده از سیستم نقل و انتقالات فیفا، اعلام کرد که درآمد مدیران برنامه بازیکنان فوتبال در تابستان سال ۲۰۱۹ از محل دریافت حق کمیسیون جابجایی آنها نزدیک به نیم میلیارد یورو (۴۷۸٫۲ […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم، مؤسسه Inside World Cup با استناد به آمار ارائه شده از سیستم نقل و انتقالات فیفا، اعلام کرد که درآمد مدیران برنامه بازیکنان فوتبال در تابستان سال ۲۰۱۹ از محل دریافت حق کمیسیون جابجایی آنها نزدیک به نیم میلیارد یورو (۴۷۸٫۲ میلیون یورو) درآمد داشته‌اند.

این رقم افزایشی ۶۴٫۹ درصدی را نسبت به درآمد مدیران برنامه فوتبال در تابستان سال گذشته نشان می‌دهد که دلیل اصلی آن افزایش بی‌رویه قیمت بازیکنان در پنجره نقل و انتقالات بوده است.

آمارها نشان می‌دهند که ۴۷ درصد از مجموع رقمی که تابستان امسال برای خرید بازیکنان پرداخت شد مربوط به جابجایی تنها ۵۰ بازیکن بوده است.

فوتبال جهان|‌ رونمایی از گران‌ترین ترکیب تاریخ فوتبال با حضور مگوایر + عکس

 

حق کمیسیون مدیران برنامه بازیکنان در مواردی که آنها بازیکنی را بعد از پایان قراردادش با یک تیم (به عنوان بازیکن آزاد) به تیمی دیگر انتقال داده‌اند، به مراتب بیشتر بوده است چرا که رقابت بیشتری بین باشگاه‌ها برای جذب بازیکنان آنها وجود داشته است.

این مطلبو از دست ندید!  اختصاص ۲۰ میلیاردتومان اعتبار به توسعه بوم گردی اورامانات