دانلود نرم افزار نقشه مشهد مقدس (اندروید)

0
اشتراک

دانلود نرم افزار نقشه مشهد مقدس (اندروید)

 نقشه شهر مشهد؛ وضعیت آنلاین ترافیک، مسیریابی هوشمند با اتوبوس و مترو تنها بخشی از امکانات این نرم افزار است.

به گزارش راهنمای سفر من نقشه‌ موبایل ترافیک و حمل و نقل مشهد با هدف راهنمایی شهروندان، زائران و گردشگران در مسیر سفر‌های درون شهری و اطلاع‌رسانی پیرامون وضعیت جاری ترافیک سطح شهر به سفارش سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد و توسط شرکت سازه‌های اطلاعاتی راژمان توسعه یافته است. داده‌های ترافیکی این سرویس توسط مرکز کنترل ترافیک مشهد تامین می‌شود.

قابلیت‌های اصلی این نرم‌افزار عبارتند از:

نقشه‌ موبایل آفلاین شهر و لایه‌های مکانی کابردی
نقشه‌ شهر مشهد با جزییات مختلف به همراه لایه‌های اطلاعاتی مرتبط با موقعیت‌های مکانی مرتبط با حمل و نقل و ترافیک به صورت آفلاین در دسترس می‌باشد. در صورت بروز تغییر در موقعیت‌های مکانی و یا افزوده شده لایه‌های جدید پیغام مناسب به کاربر اعلام شده و در صورت تایید کاربر لایه‌ها بروزرسانی خواهند شد.

نقشه مشهد
 

– وضعیت آنلاین ترافیک تقاطع‌های شهر
اطلاعات ترافیک تقاطع‌ها از سنسورهای کنترل‌های SCATS به‌صورت خودکار برداشت شده و پس از پیش‌پردازش در مرکز کنترل ترافیک بر روی نقشه منتشر می‌شود. آخرین وضعیت ترافیک تقاطع‌ها از اینترنت دریافت شده بر روی نقشه نمایش داده می‌شود. دوره‌ی زمانی بروزرسانی اطلاعات توسط کاربر قابل تنظیم می‌باشد.

– مسیریابی هوشمند با اتوبوس و مترو
کاربر با ورود به این بخش و کلیک بر روی نقشه مبدا و مقصد خود را تعیین می‌نماید و سیستم مسیر یا مسیرهای پیشنهادی را از طریق اینترنت از سرور مرکزی دریافت می‌کند. مسیر‌ها یک به یک بر روی نقشه ترسیم شده و توصیف مرحله به مرحله مسیر نیز در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

– تصاویر دوربین‌های کنترل ترافیک
با این قابلیت، تصویری برداشت‌شده از دوربین‌های کنترل ترافیک در اختیار کاربران گذاشته شده است. با کلیک بر روی هر دوربین، آخرین تصویر ثبت شده از اینترنت دریافت شده به کاربر نمایش داده می‌شود.

و به زودی در نسخه‌های بعدی …

راهنمای سفر من
 
– آخرین موجودی پارکینگ‌های شهر در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت.
– قابلیت‌های جدید پیشنهاد مسیریابی هوشمند به بهره‌برداری خواهند رسید.
– جانمایی ایستگاه‌ها و مسیرهای دوچرخه بر روی نقشه در دسترس خواهند بود.
– موقعیت های مکانی کاربردی بیشتری به سیستم افزوده خواهند شد. در مورد اخیر کاربران بدون نیاز به ارتقا نرم‌افزار تغییرات لایه‌های مکانی را دریافت خواهند نمود.
 
 
0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.