تاریخ: ۱۷:۳۷ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
دانشگاه صنعتی همدان فقط خوابگاه خودگردان دارد / ودیعه ۶۰۰ هزارتومانی برای اتاق‌های ۴ تا ۶ نفره

جواد پاینده پیمان، مدیر امور دانشجویی دانشگاه صنعتی همدان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو گفت: این دانشگاه به دانشجویان خوابگاه دولتی ارائه نمی‌دهد و دانشجویان صرفا می‌توانند از خدمات خوابگاه‌های خودگران بهره‌مند شوند. پاینده پیمان با بیان اینکه حدود ۸۰۰ دانشجوی این دانشگاه در خوابگاه‌ها ساکن هستند، افزود: در اردیبهشت پیش ثبت نام […]

جواد پاینده پیمان، مدیر امور دانشجویی دانشگاه صنعتی همدان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو گفت: این دانشگاه به دانشجویان خوابگاه دولتی ارائه نمی‌دهد و دانشجویان صرفا می‌توانند از خدمات خوابگاه‌های خودگران بهره‌مند شوند.

پاینده پیمان با بیان اینکه حدود ۸۰۰ دانشجوی این دانشگاه در خوابگاه‌ها ساکن هستند، افزود: در اردیبهشت پیش ثبت نام انجام دادیم و در آن بخشی از ظرفیت خوابگاه‌های برای اول مهر، اختصاص یافت.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه صنعتی همدان ادامه داد: از حدود ۴۰۰ نفر ورودی جدید به این دانشگاه پیش بینی می‌کنیم حدود ۲۵۰ نفر خوابگاه بخواهند که از این تعداد پیش بینی ما این است که ۱۵۰ دانشجوی پسر و ۱۰۰ دانشجوی دختر به ظرفیت خوابگاهی ما افزوده شود.

وی با بیان اینکه در حال سرکشی از وضعیت خوابگاه‌ها هستیم، گفت: سال گذشته ۱۲ خوابگاه شامل ۶ خوابگاه دخترانه و ۶ خوابگاه پسرانه داشتیم که امسال خوابگاه دخترانه در یک مجتمع تجمیع کردیم.
پاینده پیمان بیان کرد: این خوابگاه برای ۲۵۰ نفر ظرفیت دارد؛ ۱۵۰ نفر برای این خوابگاه ثبت نام کرده اند و ۱۰۰ تخت هم برای ورودی‌های جدید پیش بینی کرده ایم و در صورت نیاز امکان افزایش تخت‌های خوابگاه به ۳۰۰ تخت هم وجود دارد.

این مطلبو از دست ندید!  بیش از ۸۴ درصد روستا‌های ایلام به اینترنت پر سرعت متصل است

وی درخصوص هزینه‌های خوابگاه‌های خودگردان گفت: قیمت‌ها فعلا نهایی نشده، ولی براساس آنچه به ما اعلام شده در حال حاضر ودیعه اتاق‌های ۴ تا ۶ نفره در خوابگاه‌های خودگردان ۶۰۰ هزار تومان و برای هر نفر ماهی ۲۰۰ هزار تومان تعیین شده است. هزینه حامل‌های انرژی هم به این قیمت اضافه می‌شود.

مدیر امور خوابگاهی دانشگاه صنعتی همدان گفت: در حال رایزنی با صندوق رفاه دانشجویی هستیم تا با اختصاص بودجه به ما، پول پیش دانشجویان را دانشگاه پرداخت کند که در نهایت دانشجو هزینه کمتری برای خوابگاه بپردازد.