تاریخ: ۱۶:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
دانشگاه شهید چمران میزبان نهمین جشنواره دانشگاهی «حرکت»

  اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید   به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، نهمین جشنواره دانشگاهی انجمن‌های علمی دانشجویی«حرکت» امروز، دهم اردیبهشت‌ماه در تالار و سرسرای دانشکده علوم دانشگاه شهید چمران اهواز گشایش یافت. این جشنواره در دو بخش رقابتی و نمایشگاهی است که طی آن، انجمن‌های علمی […]

 

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، نهمین جشنواره دانشگاهی انجمن‌های علمی دانشجویی«حرکت» امروز، دهم اردیبهشت‌ماه در تالار و سرسرای دانشکده علوم دانشگاه شهید چمران اهواز گشایش یافت. این جشنواره در دو بخش رقابتی و نمایشگاهی است که طی آن، انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز به ارائه دستاوردهای خود می‌پردازند.

 

در این جشنواره انجمن‌های علمی دانشجویی علوم پایه، علوم انسانی، مهندسی، بین رشته‌ای، هنر و کشاوزی حضور دارند و در پایان از برگزیدگان در بخش‌های نشریه برتر، طرح برتر، انجمن برتر، ترویج علم، آموزشی، پژوهشی و ارتباط با صنعت، تقدیر خواهد شد.

 

آئین افتتاحیه این جشنواره دهم اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۱ صبح و مراسم اختتامیه نیز ساعت ۱۷:۳۰ روز ۱۲ اردیبهشت با حضور دکتر سیدضیاء هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، در تالار دانشکده علوم دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شود.

این مطلبو از دست ندید!  اهدا نهال به مردم در ماه محرم

برچسب ها: