گروه: بلیط
تاریخ: ۸:۵۵ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
داماد خوش شانس» کاشانی رکورد زد

محسن بلوری، کارگردان و نویسنده  نمایش طنز «داماد خوش شانس» 3 در صحبت با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، ، گفت: این نمایش شاد که با مبحث ازدواج و مشکلات یک جوان برای تامین مخارج آن به زبان طنز و کمدی با لهجه شیرین کاشانی اجراشد بدلیل استقبال تماشاچیان دو دوره در بیشتر […]

محسن بلوری، کارگردان و نویسنده  نمایش طنز «داماد خوش شانس» 3 در صحبت با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، ، گفت: این نمایش شاد که با مبحث ازدواج و مشکلات یک جوان برای تامین مخارج آن به زبان طنز و کمدی با لهجه شیرین کاشانی اجراشد بدلیل استقبال تماشاچیان دو دوره در بیشتر از ۷۸ سانس برای شهرونداون کاشانی رکورد اجرای نمایش را در بین گروه های هنری شکست و توانست گوی سبقت مخاطب های تئاتر را در کاشان بشکند.

وی با تاکید بر اینکه مردم در شرایط فعلی با وجود مشکلات مکرر اقتصادی به نشاط اجتماعی، ایجاد داعیه و امید برای کار و زندگی نیازدارند گفت: این نمایش یک دوره در تابستان با ۵۶ سانس و تماشای بیشتر از ۱۵ هزار نفر و در دور دوم اجرا در ۲۲ سانس از پنجم تا ۱۴ آذر با تماشای بیشتر از ۶ هزار کاشانی مورد استقبال و تماشا قرارگرفت.

به گفته وی، وحیدرضا صادقپور، بهنام سراج، سمیه اکبری، امیر حسین ستاری، آرزو قربانپور، محمد شریف و علی رضا کاظمی بازیگران این نمایش شاد و طنز اجتماعی می باشند.

مدیر گروه هنری کاشانه، در ادامه با تاکید بر انجام یک اقدام فرهنگی و الکترونیک شخصی وی دربهره مندی از فضای سایبری و فروش بلیط این نمایش که با هزینه شخصی خود انجام داده است گفت: اولین سیستم خرید آنلاین بلیط تئاتر و برنامه های هنری کاشان به نام «کاشان تیکت» را به آدرس اینترنتی «KASHANTICKET.COM »

بلوری، تصریح نمود: این سیستم را به منظور صرفه جویی در وقت و هزینه های تردد، کاهش ترافیک شهری و تخفیف در نرخ بلیط راه اندازی نمود تا شهروندان بدون دغدغه و نیازبه تردد بتوانند بلیط را حتی از روی تلفن همراه موبایل خود در سایت خریداری کنند.

به گفته وی، همه گروه های هنری توان دارند به رایگان و بدون دادن هیچ هزینه ای از این سایت استفاده و در آن تبلیغات اجرای نمایش خود را اطلاع رسانی کنند.

این مطلبو از دست ندید!  تصمیم غلط ارز ۴۲۰۰ تومانی براساس اختیارات دولت بود/ ضرر ۳۰ میلیارد دلاری تصمیم زنگنه/ مردم در انتظار انتشار اسامی دوشغله‌های وزارت کار

وی با تقدیر از شرکت عمران و احیای بافت کهنه شهرداری که حمایت کننده مالی این نمایش با هدف فرهنگ سازی احیای خانه های تاریخی بود گفت: اجرای مسابقه پیش از نمایش و اهدای جوایز به کودکان از دیگر کارهای سرگرمی و اجتماعی جنبی این نمایش برای مخاطب های کودک بود.

این هنرمند کاشانی با اشاره به اینکه یک کار بزرگسال و یک کار کودک در هر فصل برای نمایش می سازد گفت: کار بعدی وی با توجه به اینکه کاشان پایتخت کتاب کشور انتخاب گردیده است به نام «علاالدین و چراغ جادو» با مبحث کتاب و کتابخوانی برای کودکان است.

بلوری، در انتهاء اظهارداشت: نمایش«علاالدین و چراغ جادو» با هدف ترویج فرهنگ مطالعه بین کودکان و علاقه مندی آنان به مطالعه از ۱۵ تا ۳۰ آذر در محور جوانه های آموزش و پرورش کاشان اجرا می گردد که علاقه مندان به تماشای آن توان دارند بلیط آن را از طریق سایت کاشان تیکت تهیه کنند.

لازم به ذکر است: محسن بلوری از سال ۷۲ تاحالا به طور حرفه ای فعالیت و با وجود اینکه مدرک کارشناسی کشاورزی دارد توانسته است بازبان هنر تئاتر و نمایش خنده و شادابی و امید را برلب مردم بنشاند و شادی و نشاط اجتماعی را به شهروندان هدیه کند.

بلوری فعالیت هنری خود را از محور جوانه های آموزش و پرورش کاشان آغاز کرده است و تا به حال بیشتر از ۱۵۰ نمایش شاد و و طنز اجتماعی را در گروه هنری کاشانه ساخته و به نمایش درآورده است و در جشنواره های ملی با نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نمایش به ویژه در جشنواره ملی تئاتر مهر شرکت کرده و حائز رده شده است.