تاریخ: ۲۱:۴۰ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
داستان زندگانی آدم های اولین در سینمای هالیوود+عکس

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، نخستین مجموعه پوستر انیمیشن “انسان‌های نخستین” به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، نخستین مجموعه پوستر انیمیشن “انسان‌های نخستین” از سوی کمپانی دیزنی منتشر گردید. توقع می رود که این انیمیشن از پرفروش های سال ۲۰۱۸ […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، نخستین مجموعه پوستر انیمیشن “انسان‌های نخستین” به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، نخستین مجموعه پوستر انیمیشن “انسان‌های نخستین” از سوی کمپانی دیزنی منتشر گردید. توقع می رود که این انیمیشن از پرفروش های سال ۲۰۱۸ باشد.

ادی ردمین در نقش داگ، کامل هیدلستون در نقش ارباب نوث، میسی ویلیامز در نقش گوونا من جمله بازیگران مطرحی می باشند که در این انیمیشن بازی و صداپیشگی را عهده دارند.

انسان‌های نخستین

“انسان های نخستین” به کارگردانی “نیک پارک”

در شروع جهان، هنگامیکه موجودات نخستین و ماموت‌های پشمالو در زمین پرسه می‌زدند، انسان‌های نخستین داستان داگ (ادی ردمین) و هوگنوب که دو شخص منسوب به هم بودند را تشریح می‌کنند.

انسان های نخستین

در ۶ می ۲۰۱۵ اظهار گردید که استودیوکانال ۵۰ میلیون دلار بودجه برای انیمیشن انسان‌های نخستین تعلق می‌دهد و خودش فروش آن را اداره می‌کند. علاوه بر این اظهار گردید که تیم استودیوکانال با آردمن انیمیشن و نیک پارک قرار گذاشته‌اند تا داستان درباره مرد غارنشینی باشد که نخستین بازی فوتبال جهان را پدیدمی‌آورد.

این مطلبو از دست ندید!  اردبیل| لطافت عارفانه اعتکاف در ساعات پایانی سال به روایت تصویر

انسان های نخستین

در ۹ می ۲۰۱۶ و زمانیکه انیمیشن در مراحل ساخت بود، استودیوکانال اظهار می‌کند که این نخستین انیمیشنی می باشد که ادی ردمین در آن صداپیشگی می‌کند و نقش او کاراکتر داگ هست.