تاریخ: ۲۰:۴۳ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
خیر نطنزی ۱۲ تخته فرش به کمیته امداد امام خمینی (ره) اهدا کرد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آوای نطنز، مدیر کمیته امداد شهرستان نطنز در گفتگو با خبرنگاران از اهدای ۱۲ تخته فرش نفیس از طرف خیر نیک اندیش نطنزی به کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد. محمد رضا مومی اردستانی افزود: به مناسبت ۱۲ […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آوای نطنز، مدیر کمیته امداد شهرستان نطنز در گفتگو با خبرنگاران از اهدای ۱۲ تخته فرش نفیس از طرف خیر نیک اندیش نطنزی به کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد.

محمد رضا مومی اردستانی افزود: به مناسبت ۱۲ بهمن سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن عزیز مدیر شرکت آدنیس (تابان نطنز) ۱۲ تخته فرش را برای اهدا به مددجویان به کمیته امداد  نطنز تحویل داد.

وی گفت: نیکوکاران و خیران کمیته امداد در طول سال نیز در برآوردن نیازهای و مایحتاج زندگی مددجویان مانند لوازم‌التحریر، مواد خوراکی، پوشاک، جهیزیه، پرداخت شهریه تحصیلی و همچنین تهیه لوازم زندگی می توانند کمک کنند.

مدیر کمیته امداد نطنز با بیان اینکه ارزش این تعداد فرش بالغ‌ بر ۱۱۴ میلیون ریال است، تصریح کرد: امیدواریم با حضور و مشارکت هر چه بیشتر نیکوکاران و خیران بتوانیم بسیاری از مشکلات نیازمندان را برطرف کنیم.

این مطلبو از دست ندید!  پابرهنه بودن در طبیعت باعث بهبود مهارت های حرکتی کودک می گردد

وی ضمن قدردانی از خیران و حامیان خاطر بیان کرد: خیران مایه برکت و افتخار نهاد مقدس کمیته امداد هستند و تاکنون مساعدت‌های آن‌ها موجب رفع بسیاری از مشکلات نیازمندان شده است.

اردستانی خاطر نشان کرد: توسعه انفاق و نیکوکاری نیاز به فرهنگ‌سازی به شکل‌های مختلف دارد و نیاز است رسانه‌ها در این زمینه کمیته امداد را یاری کنند و اگر کمیته امداد امروز توانسته گام‌های مؤثری در زمینه خدمات‌رسانی به محرومان بردارد به خاطر همراهی و همکاری خیران و رسانه‌ها بوده است.