کمک ۲۰۰ میلیارد ریالی خیران سیرجانی به مجمع خیران سلامت

0
اشتراک

کمک ۲۰۰ میلیارد ریالی خیران سیرجانی به مجمع خیران سلامت

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از سیرجان، یدالله قربانی ظهر امروز در جمع اعضای هیئت مدیره این مجمع با اشاره به ساخت بیمارستان تخصصی در سیرجان با کمک خیران اظهار داشت: ۲٫۵ هکتار زمین این بیمارستان به ارزش بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال تامین شده و خیران برای ساخت این بیمارستان تا امروز ۲۰۰ میلیارد ریال تعهد کرده و اختصاص دادند.

وی افزود: این مجمع که از سال گذشته فعالیت خود را با هدف رفع مشکلات درمانی آغاز کرده است، بیش از ۳۰ نفر خیر را عضو این مجمع کرده است.

قربانی ادامه داد: مجمع خیران سلامت سیرجان توانسته با کمک خیران‌ 7 میلیارد ریال برای خرید ۱۰ دستگاه دیالیز برای بیمارستان حضرت امام رضا (ع) سیرجان تهیه کند و سه دستگاه آمبولانس را نیز با هزینه ۹ میلیارد ریال در دستور کار خود قرار دهد.

وی گفت: این مجمع با کمک خیران بخش زیدآباد و کمک ۲ میلیارد ریالی آنان نسبت به احداث کلینیک درمانی و مجهز این بخش اقدام کرده و زمین مورد نیاز این مرکز درمانی به مساحت ۱۲ هزار مترمربع توسط خیری از این بخش تحویل این مجمع شد.

قربانی تامین هزینه مرمت و ساخت خانه قدیمی مرحوم علی صادقی از پزشکان خیر و نیکوکار برای ایجاد مرکز درمانگاهی، تدوین و تهیه کتاب زندگانی خیران سیرجان را از اقدامات عام‌المنفعه این مجمع عنوان کرد.

وی گفت: برای بیماران ام‌اس و دیالیزی در سطح شهرستان اقدامات درمانی و ورزشی تدارک دیده شده است.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.