گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۶:۳۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
خودنمایی شعارهای ضدپاکستانی بر روی اتوبوس های شهری لندن

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از روز چهارشنبه ایرنا، چهاردهم آبانماه پس از احضار سفیر انگلستان به وزارت کارها خارجه پاکستان در ایراد به درج شعارهای ضد پاکستانی بر روی تاکسی های لندن، مدیران پایتخت انگلستان فرمان دادند که این شعارها از تاکسی ها حذف گردد.به گزارش راهنمای سفر من به نقل از […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از روز چهارشنبه ایرنا، چهاردهم آبانماه پس از احضار سفیر انگلستان به وزارت کارها خارجه پاکستان در ایراد به درج شعارهای ضد پاکستانی بر روی تاکسی های لندن، مدیران پایتخت انگلستان فرمان دادند که این شعارها از تاکسی ها حذف گردد.
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از رسانه های پاکستان، این بار این شعارهای ضد پاکستان با عنوان ‘ بلوچستان آزاد’ بر روی اتوبوس های شهری لندن خودنمایی می کند.
دولت پاکستان پیش از این، سفیر انگلستان را در ایراد به شعارهای ضد پاکستانی درج شده روی بعضی از تاکسی ها در شهر لندن به وزارت کارها خارجه این کشور فرا خوانده بود.
وزارت امورخارجه پاکستان در اطلاعیه ای گفت: تهمینه جنجوعه معاون وزارت کارها خارجه پاکستان با احضار ' توماس درو' سفیر انگلستانی به این وزارتخانه درکنار ایراد نسبت به درج بعضی شعارهای ضد پاکستانی روی بعضی تاکسی های سواری در لندن، این عمل را هجوم به استقلال ملی و تمامیت ارضی پاکستان خوانده هست.

آساق**۶۱۲۵*۱۱۴۴* سیدبهادر حسینی*انتشار دهنده: علیرضا جباری