تاریخ: ۱۰:۳۵ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
خوب ترین کشور برای کوچ کدام است؟

برترین ها – ترجمه از آرمان رمضانی: وقتی که قصد دارید خوب ترین کشورهای دنیا را برای کوچ انتخاب کنید، قطعا بیشتر از هر چیز قصد فرد از کوچ حیاتی می باشد. خوب ترین بودن برای کوچ را تنها شخصیت مهاجر مشخص می نماید و اینکه در پی چیست. آب و هوای خوب و طبیعت […]

برترین ها – ترجمه از آرمان رمضانی: وقتی که قصد دارید خوب ترین کشورهای دنیا را برای کوچ انتخاب کنید، قطعا بیشتر از هر چیز قصد فرد از کوچ حیاتی می باشد. خوب ترین بودن برای کوچ را تنها شخصیت مهاجر مشخص می نماید و اینکه در پی چیست.

آب و هوای خوب و طبیعت بکر، زندگی در صلح و به دور از خطر جنگ، امکان تحصیل و امتیاز بالا در رفاه خانوادگی و یا پیشرفت در حرفه و شرایط اقتصادی. رسیدن به هر کدام از این مورد ها توان دارد نیروی محرک خانواده ای برای کوچ باشد.

استرالیا

خوب ترین کشور برای مهاجرت

استرالیا دوست داشتنی ترین کشور برای بریتانیایی هاییست که قصد کوچ دارند اما آب و هوای مناسب، سبک زندگی دور از استرس و کیفیت بالای زندگی استرالیا را به مقصدی مناسب برای مهاجرین مبدل کرده است. به علت همین امتیاز هاست که ۳ شهر بزرگ استرالیا یعنی پرث،آدلاید و ملبورن در لیست خوب ترین شهرهای دنیا برای زندگی قرار دارند.

در کنار همه ی این ها بد نیست بدانید استرالیا رشد اقتصادی قابل ملاحظه ای داشته و در سال گذشته در لیست موسسه مالی اچ اس بی سی (HSBC) رشدی ۳ پله ای داشته است. قیمت پایین بیکاری و تولید ناخالص ملی فزاینده استرالیا را در بین دوست داشتنی ترین کشورها برای کوچ قرار داده است.

کانادا

خوب ترین کشور برای مهاجرت

برای آن دسته از کسانی که قصد کوچ به یک کشور انگلیسی زبان را دارند و راحتی و امنیت در راس معیارهایشان برای کوچ است، کانادا توان دارد خوب ترین انتخاب باشد. توجه دارا باشید که در اغلب نظرسنجی ها کانادا بخشی از صلح آمیزترین کشورهای دنیا برای زندگیست. علاوه بر این جالب است بدانید کالیاری، تورنتو و ونکوور، ۳ شهر بزرگ کانادا، من جمله خوب ترین شهر های دنیا برای زندگی می باشند. بد نیست بدانید کانادا از نظر امنیت شغلی رده ۱۷،از نظر تعادل کار و زندگی رده ۱۶، پیشرفت حرفه ای رده ۱۰ و از نظر میزان افزایش دستمزد رده ۱۹ را در جهان دارد.

آلمان

خوب ترین کشور برای مهاجرت

این کشور صنعتی اروپایی با امکان امنیت و ارتقاء شغلی برای مهاجران، به طور مستمر از با اهمیت ترین مقاصد برای کوچ به شمار می آید. شما هم اگر به عنوان مهاجر در پی اکتساب مهارت و تخصصی جدید هستید، به احتمال زیاد آلمان خوب ترین گزینه است. علاوه بر این بد نیست بدانید شهر هامبورگ در شمالی ترین بخش آلمان، بخشی از خوب ترین شهرهای دنیا برای زندگی محسوب می شود. مهاجرین در آلمان از این امتیاز برخوردارند که امکان کار در پوشش کرایه اقامت برای آنان فراهم است و نیازی به ویزای کار به صورت مجزا نیست. به احتمال زیاد تنها مرور رده های جهانی آلمان گویای همه چیز است. آلمان از نظر امنیت شغلی، تعادل کار و زندگی، پیشرفت حرفه‌ای و میزان افزایش دستمزد به‌ ترتیب رتبه‌ی ۳،۸، ۸ و ۱۵ را دارد.

نروژ

خوب ترین کشور برای مهاجرت

اگر آب و هوای سرد آزارتان نمی دهد باید بدانید نروژ و زیادتر کشورهای دور و برش در اغلب لیست ها بالاترین نرمال زندگی را دارا می باشند. قابل ذکر است با توجه به پیشرفت اقتصادی خوب چند سال گذشته نروژ، در حال حاضر این کشور خوب ترین وضع را در تعادل کار و زندگی با ۸۷ درصد رضایت دارا می باشد.

نیوزلند

خوب ترین کشور برای مهاجرت

اگر من جمله افرادی هستید که قصد کوچ به کشوری غیر اروپایی را دارید نیوزلند در کنار استرالیا توان دارد انتخاب شایسته ای باشد. در سمت دیگر کره زمین نیوزلند با طبیعت نفسگیر و بکرش ( زیادی از صحنه های تریلوژی ارباب حلقه ها در نیوزلند ضبط شده است ) یک مقصد مناسب برای مهاجرین از اقصی نقاط دنیاست. گذشته از طبیعت منحصر به فرد نیوزلند، جالب است بدانید این کشور بالاترین امتیاز در راستای سرمایه اجتماعی را داراست و تعادل کار و زندگی در این کشور امتیاز خارق العاده ای اکتساب می کند.

این مطلبو از دست ندید!  آنچه در روز حادثه کشتار توله خرس قهوه‌ای گذشت/ حال و هوای خرس کوچولو از زبان فیلمبردار ماجرا

مکزیک

خوب ترین کشور برای مهاجرت

شاید قرار گرفتن مکزیک در این لیست برایتان جالب باشد اما بد نیست بدانید مکزیک چه در بین گردشگران خارجی و چه در بین مهاجرین از محبوبیت بالایی بهره مند است. یکی از با اهمیت ترین علل این امر هزینه پائین زندگی و البته آب و هوای گرم است. علاوه بر این فرهنگ خوش آمد گویی و مهمان نوازی مردم مکزیک، این کشور را در زمره خوب ترین کشور های دنیا برای زندگی خانوادگی قرار داده است.

ایسلند

خوب ترین کشور برای مهاجرت

در کنار طبیعت خارق العاده، طبق گزارش سازمان جهانی صلح، ایسلند بخشی از صلح آمیزترین کشورهای دنیا برای زندگیست. علاوه بر این بر طبق گزارش سازمان های جهانی ذیربط، احتمال به خطر افتادن امنیت شما در این کشور ناچیز قلمداد می شود( البته این مبحث برای اغلب کشورهای آن ناحیه صدق می کند).

فنلاند

خوب ترین کشور برای مهاجرت

اگر زندگی صلح آمیزی که در کشورهایی مثل کانادا و ایسلند به شما پیشنهاد می شود راضیتان نمی کند و همچنان دلواپس امنیت زندگی شخصیتان هستید، باید بدانید توان ندارید جایی خوب تر از فنلاند پیدا کنید. فراموش نکنید که فنلاند امن ترین کشور دنیاست. علاوه بر این ها پایتخت فنلاند، هلسینکی، در زمره خوب ترین شهر های جهان برای زندگی قرار دارد.

مالزی

خوب ترین کشور برای مهاجرت

مالزی با ۶۰% جمعیت مسلمان، مقصد ایده آلی برای مسلمین در پی کوچ است. طبیعت بسیار زیبای کشور مالزی هر سال تعداد زیادی گردشگر را به آن نقطه از جهان می کشاند، علاوه بر این وجود جمعیت مسلمان دسترسی به غذای حلال که گاه در شرق قاره آسیا دشوارتر است را ساده می کند.

نامیبیا

خوب ترین کشور برای مهاجرت

نامیبیا کشوری در جنوب غربی قاره آفریقا شاید عجیب ترین کشور در لیست خوب ترین کشور های دنیا برای کوچ باشد. با کمی تحقیق متوجه می شوید این کشور کم جمعیت آفریقایی از نظر هزینه های زندگی جای خارق العاده ای برای یک زندگی ارزان است. “ویندهوک” “ویندهوک” پایتخت نامیبیا، بخشی از ارزان ترین شهر های دنیا از نظر هزینه های زندگیست. این کشور به علت بیابان ها و حیات وحش خارق العاده اش برای زیادی از طبیعت دوستان دنیا مکان معرکه ای محسوب می شود. علاوه بر این فراموش نکنید با توجه به اینکه زبان رسمی نامیبیا انگلیسی و آلمانیست، برای زندگی در این کشور بر خلاف دیگر کشور های آفریقایی مشکل زبان نخواهید داشت.

کاستاریکا

خوب ترین کشور برای مهاجرت

به عنوان آخرین گزینه، کاستاریکا، یا شادترین کشور جهان انتخاب گردیده است. کاستاریکا به عنوان یکی از کشورهای دوستدار محیط زیست، مقصد خارق العاده ای برای افرادیست که دغدغه محیط زیستی دارند. علاوه بر این این کشور آمریکای مرکزی فرهنگ و مردمی مهمان نواز و پذیرای مهاجرین دارد. علاوه بر تمام این نکات، بر بر طبق گزارش های سازمان های جهانی، کاستاریکا در کنار مکزیک بخشی از خوب ترین کشورهای دنیا برای زندگی یک خانواده است.

theculturetrip.com