گروه: بلیط
تاریخ: ۱۲:۵۷ :: ۱۳۹۷/۰۲/۰۲
خوب ترین پکیج های تور جام جهانی روسیه ۲۰۱۸

خوب ترین فصل سفر به روسیه قطعا تابستان هست و چه خوب تر که سال کنونی بازی‌های جام جهانی در روسیه برگزار می گردند. در این دوره از بازی‌های جام جهانی رفتن و دیدن بازی‌ برای ایرانیان راحت تر هست هم از نظر ورود بدون ویزا و هم اینکه آژانس مسافرتی مقتدرسیر تابان که سال‌هاست […]

خوب ترین فصل سفر به روسیه قطعا تابستان هست و چه خوب تر که سال کنونی بازی‌های جام جهانی در روسیه برگزار می گردند. در این دوره از بازی‌های جام جهانی رفتن و دیدن بازی‌ برای ایرانیان راحت تر هست هم از نظر ورود بدون ویزا و هم اینکه آژانس مسافرتی مقتدرسیر تابان که سال‌هاست تور‌های مختلفی به روسیه برگزار می‌کند سال کنونی هم برنامه ریزی با نظم و دقیقی را برای انجام‌ داده که دورانی خاطره انگیز برای مشتاقان فوتبال با دیدن بازی‌های ایران و تشویق تیم ملی ایران فراهم کرده آورده هست. 
 
 

انواع پکیج تور‌های جام جهانی روسیه ۲۰۱۸
 شک نکنید که با توجه به پیشینه و تجربه آژانس با اقتدار سیر تابان تور جام جهانی روسیه     خوب ترین انتخاب سفر شماست، این شرکت توانسته تاحالا برای مسافران خود خوب ترین شرایط عزیمت از نظر ترانسفر فرودگاهی و ارائه‌ی خدمات منظم  را تا امروز ایجاد کند.
علاوه بر این این آژانس، با فعالیت منظمی که سال‌ها به عنوان چارترکننده‌ی کلیدی خط هوایی  Nordwinروسی انجام داده توانسته هست با برنامه‌ریزی دقیق و سازگاری خوب برای تور‌های جام جهانی از ناوگان هواپیماهای بوئینگ ۷۷۷ پیشرفته استفاده نماید تا مسافران مسیر طولانی سن‌پترزبورگ را بدون دشواری و نگرانی طی کنند و برای تماشای بازی‌ها به خوبی آماده گردند. حتی شما مسیر داخلی سنت پترزبورگ و کازان را هم به سادگی با همین خط هوایی پرواز می‌کنید.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ویرلن؛ با توجه به اینکه کمتر از دو ماه به آغاز بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ مانده خوب تر هست هرچه فوری تر و تا قیمت‌ها منطقی و مناسب می باشند اقدام به خرید تور جام جهانی کنید.
کارشناس‌های آژانس مسافرتی با اقتدار سیر تابان کوشش کرده‌اند با تنظیم دو پکیج مسافرتی با قیمت‌ها و زمان اقامت متفاوت امکان تماشای دست کم دو بازی و یا همه‌بازی‌های مقدماتی را برای علاقمندان فراهم آورند.
 
   پکیج اول امکان حضور شما در همه‌ی بازی‌های مقدماتی تیم‌ملی را فراهم می‌کند؛ برای ۱۲ شب و ۱۳ روز آغاز هزینه‌ای از ۲۷۹۰ دلار برنامه ریزی شده هست. البته توجه دارا باشید این اوائل نرخ هست و نرخ تمام شده طبق کلاس انتخابی هتل شما و تعداد همراهان تعیین می‌شود.با این وجود خوب تر هست بدانید که خرید این پکیج منطقی‌تر هست چون برای سفر یک سری هزینه‌ها همیشه ثابت هست پس چه خوب تر که تمام شهر ها را بروید و بازی‌های پر هیجان را نگاه کنید و از تیم ملی پشتیبانی کنید و لذت کافی ببرید.

پکیج دوم که امکان حضور شما در دو بازی خستین مرحله‌ی مقدماتی فراهم می‌کند، برای ۸ شب و ۹ روز اقامت آغاز هزینه‌ای از ۲۴۶۰ دلار ، مدنظر داشته شده هست که این رقم هم با توجه به تعداد همراهان و کلاس هتل انتخابی تغییر می‌کند.
   خدماتی که آژانس به علاقمندان عرضه می‌کند تماما یمسان هست و در همه‌ی این تورها ترنسفر فرودگاهی رفت و برگشت، معیت دائمی مترجم فارسی زبان و یک‌ناهار محلی مدنظر داشته شده هست.
 
برنامه‌ی بازی‌ها در جام‌جهانی روسیه ۲۰۱۸
طبق قرعه‌کشی فیفا تیم ملی ایران باید در گروه B بازی کند. در نتیجه آژانس با اقتدار سیر هم با توجه به این برنامه به شیوه‌ای با نظم برنامه‌ریزی کرده هست که مسافران  با خوب ترین استفاده از زمان حضور در روسیه به تماشای بازی‌ها و دیدنی‌های جالب بپردازند به همین سبب برای رفتن به ورزشگاه‌ها هم آژانس ترنسفر مخصوص از هتل‌ها به ورزشگاه درنظر گرفته هست.
 
سنت ‌پترزبورگ؛ ایران-مراکش
با برنامه ریزی دقیق آژانس شما ۲۴ خرداد یعنی یک روز زودتر از بازی اول به سنت پترزبورگ می‌رسید که زمان کافی برای استراحت و مستقر شدن دارا باشید در ۲۵ خرداد صبح روز بازی صبحانه رایگان هتل را میل کرده و با ترانسفر آژانس به سمت ورزشگاه زنیت آرنا می‌روید.


 
این ورزشگاه با طراحی منحصر به فردی که برای آب و هوای روسیه توسط یک معمار سرشناس ژاپنی طراحی شده به مقداری زیبا و جالب هست که یکی از مسابقات رده‌بندی نیمه‌نهایی در برنامه‌ریزی فیفا آنجا برگزار می‌شود. امید داریم که بازی پر هیجانی را تماشا کرده باشید و از فردای بازی‌ها برای گشت و گذار در سنت پترزبورگ، یکی از خوب ترین شهرهای گردشگری دنیا آماده شوید.
 
 کازان؛‌ ایران-اسپانیا
به شکلی دقیق سه روز پس از بازی اول ایران با پرواز‌های داخلی خط هوایی Nordwind به کازان می‌رسید،
با ترنسفر آژانس به هتل‌های انتخابی می‌روید و پس از استراحت و مستقر شدن می‌توانید به برنامه‌ی گشت و گذار آژانس بپیوندید و در این شهر زیبا از هوای تابستانی و آفتاب دلچسب روسیه استفاده کنید و از فروشگاه‌ها صنعت های دستی سوغاتی‌های زیبا و به یادماندنی بخرید و از رستوران‌های روسی لذت ببرید اما یادتان باشد اندک اندک خود را برای تماشای بازی ایران و اسپانیا در روز ۳۰ خرداد آماده کنید.
در روز بازی پس از آنکه صبحانه رایگان هتل را میل کردید، مطابق برنامه با ترانسفر ویژه‌ی آژانس و بهمراه لیدر فارسی زبان به ورزشگاه کازان آرنا می‌روید. اینجا همان ورزشگاهی‌ هست که بازیکن تیم ملی سردار امتحان در آنجا بازی می کند و هواداران بسیاری در این شهر برای تشویق او می آیند.  
 
سارانسک؛  ایران-پرتغال
  بازی سوم در شهر سارانسک برگزار می‌شود، مطابق برنامه‌ی تور، اقامت مسافران و استراحت آنان در روزهای انتهایی سفر در سواحل زیبای شهر ساحلی اولیانوفسک برنامه‌ریزی شده هست.
این شهر در نزدیکی سارانسک، محل بازی آخر هست که اتفاقا یکی از مشهورترین تفریح‌گاه‌های ساحلی روسیه هست و شما می‌توانید از تفریحات ساحلی آنجا حسابی لذت ببرید.
همراهان تور جام جهانی بهمراه لیدر فارسی‌زبان از دیدنی‌های منطقه بازدید می‌کنند یک ناهار را هم در یکی از رستوران‌های ساحلی میهمان آژانس می‌شوند و خود را برای یک بازی دل‌انگیز تیم ملی آماده می‌کنند.
در روز ۴ تیرماه پس از میل صبحانه‌ی رایگان در هتل‌، با ترانسفر مخصوص به ورزشگاه موردویا وارد می‌شوید تا از تماشای آخرین بازی پرهیجان ایران در مرحله‌ی مقدماتی لذت ببرید.
امید داریم که این آخرین بازی تیم‌ملی ایران نباشد و مسافران با حالی خوش و امیدی بی‌نظیر برای برگشت خود به ایران آماده گردند، چون که فردای روز بازی آخرین روز اقامت تور روسیه هست و مسافران با پروازی راحت راهی ایران می‌شوند. البته امید داریم که این آخرین بازی تیم ملی ایران نباشد و تیم از مرحله‌ی مقدماتی صعود نماید و همراهان تور جام جهانی با خاطره‌ای خوش و فراموش نشدنی از این سفر بی‌تکرار در تابستان ۹۷ لذت ببرند و به میهن بازگردند.
 
شرایط خرید بلیت‌ بازی‌های جام‌جهانی روسیه ۲۰۱۸
در کنار خرید تور مناسب برای سفر به روسیه برای ورود به استادیوم و دیدن بازی‌ها قطعا باید قبل از آغاز مسابقات بلیت‌های آن را خریداری کنید.
   شما حتی توان دارید برای خرید بلیط بازی‌ها با کارشناسان آژانس با اقتدار سیر گفت وگو کنید و پس از انتخاب یکی از چند نوع بلیط VIP و اقتصادی اقدام به خرید بلیط بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ کنید.
نرخ بلیت‌های VIP برای دو دسته Match Exprience و Match Club به ترتیب ۵۹۵ و ۸۵۰ دلار در توسط فیفا نظر گرفته شده و نرخ بلیت‌های اقتصادی برای ۳ دسته به ترتیب ۲۱۰, ۱۶۵ و ۱۰۵ دلار عرضه می‌شود.  
  خوب تر هست با نگاهی به سایت آژانس مسافرتی با اقتدار سیر تابان و ارزیابی نقشه‌ی صندلی ورزشگاه‌ها بلیت مناسب را خریداری کنید.
این نکته را در نظر بگیرید که هر چقدر به زمان برپایی تورهای جام‌جهانی نزدیک شویم نرخ تورها به علل مختلفی بالاتر می‌رود. در نتیجه به شما پیشنهاد می‌کنیم در نخستین مجال تور جام جام جهانی ۲۰۱۸ خود را انتخاب و برای خرید اقدام نمایید.
 

این مطلبو از دست ندید!  اختلاف ۶۰ هزار میلیاردی آمار سازمان حسابرسی و بانک ها!/ جاده یک طرفه دولت در صنعت خودرو/ طلب ۸۴ میلیارد تومانی مسافران بابت دیرکرد و کنسل پروازها

سفر به روسیه برای دیگر بازی‌های جام‌جهانی
اگر وقت کافی دارید قطعا زیادتر در روسیه بمانید و از دیدن باقی بازی‌ها لذت ببرید و یا حتی به هر دلیلی مورخ بازی ایران نمی رسید سفر به روسیه در تابستان و علاوه بر این دیدن بازی‌های تکرار نشدنی و پرهیجان برزیل و فرانسه و حتی اسپانیا را از دست ندهید هر زمان که خواستید توان دارید برای دیدن این بازی‌ها با تور‌های با نظم این آژانس همراه شوید و از روز‌هایی به یادماندنی بهمراه دوستانتان لذت ببرید.
آژانس مسافرتی با اقتدار سیر تابان مثل همیشه با برنامه‌ریزی دقیق برای سفرهای تابستانه‌ تور روسیه کوشش می‌کند که ارزان ترین و راحت‌ترین برنامه‌ی سفر را برای هموطنانمان برنامه ریزی کند چون معتقد هست که مسافران وفادار به آژانس از هر چیزی پر اهمیت‌تر می باشند.
نکته با اهمیت این هست که پکیج‌های هفتگی تور روسیه همزمان با مسابقات و در خرداد ماه اعلام می‌شود و طبیعتا طبق نرخ روز قیمت‌گذاری می‌شود.