گروه: آشپزی
تاریخ: ۱۶:۴۸ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
خوب ترین روش دم کردن قهوه در خانه!

    برای تهیه یک قهوه خوشمزه و آسان در خانه یا محل کار، انتخاب‌های بسیاری داریم. قهوه را می‌توان به روش‌های متفاوت دم کرد، اما ساده‌ترین و ارزان‌ترین روش‌های دم کردن قهوه در خانه دربردارنده «قهوه‌ساز برقی»، «فرنچ پرس» و «موکا پات» می‌شود. برای آشنایی با طرز دم کردن قهوه در خانه یا محل […]

    برای تهیه یک قهوه خوشمزه و آسان در خانه یا محل کار، انتخاب‌های بسیاری داریم. قهوه را می‌توان به روش‌های متفاوت دم کرد، اما ساده‌ترین و ارزان‌ترین روش‌های دم کردن قهوه در خانه دربردارنده «قهوه‌ساز برقی»، «فرنچ پرس» و «موکا پات» می‌شود. برای آشنایی با طرز دم کردن قهوه در خانه یا محل کار، باید ابتدا با این قهوه‌ساز‌ها و طرز کارشان آشنا گردید.

پیدا کردن یک دستگاه قهوه‌ساز که کار کردن با آن راحت باشد و قهوه را با عطر و طعم مورد علاقه شما تهیه کند، بسیار با اهمیت هست.     برخی از اشخاص از راحتی کار با قهوه‌ساز برقی لذت می‌برند و برخی دیگر عاشق طعم قوی قهوه دم شده در موکا پات می باشند.  

در این ویدیو با طرز دم کردن قهوه و قابلیت‌ها و شیوه کار انواع قهوه‌ساز برقی، موکا پات و فرنچ پرس آشنا می‌شوید و می‌توانید قهوه‌ساز دوست داشتنی خود را پیدا کنید.

این مطلبو از دست ندید!  ماجرای تکان‌دهنده نوجوان سرطانی که به طرزی معجزه‌آسا شفا گرفت/ ویدئوی عجیبی که شهروند روسی از ماه تهیه کرد! +فیلم/ سلام بر خونین‌شهر/ #خرمشهر قهرمان