تاریخ: ۱۱:۵۵ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۱
خطر سیل در کمین شهرستان لنده

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛   حسنعلی حسن‌پور در نشست ستاد مدیریت بحران شهرستان لنده اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن به فصل بارندگی و توپوگرافی شهرستان امکان وقوع هرگونه بحران به دلیل جاری شدن سیلاب وجود دارد. وی خواستار توجه ویژه ستاد بحران […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛   حسنعلی حسن‌پور در نشست ستاد مدیریت بحران شهرستان لنده اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن به فصل بارندگی و توپوگرافی شهرستان امکان وقوع هرگونه بحران به دلیل جاری شدن سیلاب وجود دارد.

وی خواستار توجه ویژه ستاد بحران و جدی گرفتن خطر سیل شد و افزود: بحث آب گرفتگی معابر به ویژه در سطح شهر مسئله مهمی بوده و هیچ مسیر و معبری نباید مسدود باشد در این زمینه هیچ قصوری پذیرفتنی نیست.

معاون فرماندار شهرستان لنده ابراز کرد: دیتگاه‌ها و نهاد های متولی از جمله شهرداری وظیفه هدایت آب‌های جمع شده بر اثر بارندگی را به نحو احسن انجام دهند.

حسن‌پور بر آمادگی کامل نیروها، بخشداری‌ها و ماشین آلات تاکید کرد و گفت: در تمامی محورهای اصلی شهرستان برای عبور ومرور ماشین‌ها و مردم باید آماده باش کامل برقرار باشد تا در صورت لزوم بتوان اقدامات پیشگیری و امدادی را انجام داد.

این مطلبو از دست ندید!  طبیعت زیبا و دل انگیز "مصیب محله" + عکس ها

وی بیان کرد: با توجه به توپوگرافی شهرستان لنده خطر سیل بعد از هر بارش باران این شهرستان را تهدید می‌کند و این مهم از مهمترین مشکلات شهرستان لنده است.

حسن‌پور تصریح کرد: باید تمامی دستگاه‌های مربوطه ستاد بحران جاده‌هارا آماده و بازسازی کنند و سوخت مورد نیاز روستائیان به موقع توزیع شود.