تاریخ: ۱۹:۱۵ :: ۱۳۹۶/۱۱/۰۲
خطر سقوط در کمین پاس/شکست مقابل خوشه طلایی ساوه

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، پاسی ها عصر امروز در هفته نوزدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور با شکست ۲ بر یک مقابل خوشه طلایی ساوه، در شرایط نامطلوب جدول رتبه بندی مسابقات گروه سه جای گرفتند.در این دیدار شاگردان باقری نیا در حالی که تا دقیقه های انتهایی بازی یک […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، پاسی ها عصر امروز در هفته نوزدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور با شکست ۲ بر یک مقابل خوشه طلایی ساوه، در شرایط نامطلوب جدول رتبه بندی مسابقات گروه سه جای گرفتند.
در این دیدار شاگردان باقری نیا در حالی که تا دقیقه های انتهایی بازی یک بر صفر پیش بودند، سر انجام ۲ بر یک باختند تا پاس در شرایط نامطلوب قرار بگیرد.
پاس همدان تا دقیقه ۸۰ یک بر صفر با گل میثم زمانی جلو بود و در ۱۰ دقیقه انتهایی بازی ضمن واگذاری بازی، با اخراج اصغر نصیری نیز رو به رو گردید.

به گفته کارشناسان، تعویض های اشتباه باقری نیا بر شکست تیم پاس در این دیدار قوت بخشید تا پاس سه امتیاز با اهمیت این مسابقه را از دست بدهد.
اکنون قهرمان پیشین قاره آسیا با یک بازی زیادتر در جدول گروه سه، در خطر سقوط به لیگ سه نیز قرار گرفته هست.
پاسی ها تنها ۲ امتیاز به جایگاه سقوط به لیگ دسته ۳ فاصله دارند و به همین علت ۲ بازی بسیار سرنوشت ساز در پیش خواهند داشت.
خوشه طلایی ساوه نیز با پیروزی در بازی امروز جهش خوبی در جدول پیدا نمود و تا جایگاه پنجم بالا رفت.
۷۵۲۰/۲۰۹۰
خبرنگار: میثم ناصرنژاد** انتشار دهنده: سعید زارع کندجانی

این مطلبو از دست ندید!  طبیعت زیبا و مه آلود کوه "سورنا" + فیلم