گروه: بلیط
تاریخ: ۱۱:۰۶ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
خرید بلیط هواپیما با شرایط خاص برای سفر به رامسر

سرویس اجتماعی فردا: شهرستان رامسر که دارای ساحلی زیبا با مناظر کوهستانی و جنگلی هست، از شهر‌های پرطرفدار شمال ایران برای گردشگری می‌باشد. با ما در مجله همگردی همراه باشید تا شما را با بعضی از معروف‌ترین جاذبه‌های گردشگری رامسر از روستای جواهرده گرفته تا تله کابین رامسر آشنا کنیم.۱) جواهرده روستای جواهرده که در […]

سرویس اجتماعی فردا: شهرستان رامسر که دارای ساحلی زیبا با مناظر کوهستانی و جنگلی هست، از شهر‌های پرطرفدار شمال ایران برای گردشگری می‌باشد. با ما در مجله همگردی همراه باشید تا شما را با بعضی از معروف‌ترین جاذبه‌های گردشگری رامسر از روستای جواهرده گرفته تا تله کابین رامسر آشنا کنیم.
خرید بلیط هواپیما با شرایط خاص برای سفر به رامسر
۱) جواهرده

روستای جواهرده که در گذشته به طور جورده تلفظ می‌شد، به معنای ده بالا در برابر جیرده یعنی ده پایین می‌باشد که یکی از ناب‌ترین جاذبه‌های گردشگری رامسر و از منطقه های بسیار زیبا در این شهرستان و در استان مازندران هست. جواهرده را می‌توان نگین فیروزه کوه‌های البرز در شهرستان رامسر به حساب آورد.
خرید بلیط هواپیما با شرایط خاص برای سفر به رامسر
۲) بوستان جنگلی صفارود

از آنجایی که این بوستان که دارای رودخانه آب معدنی می‌باشد، در پایین جاده و در میان دره قرار دارد، برای ورود به آن، پله‌هایی از جاده تا بوستان صفا رود ساخته اند.

خرید بلیط هواپیما با شرایط خاص برای سفر به رامسر
۳) قله مارکو

در ۳ کیلومتری دریای خزر و در ۶ کیلومتری شرق رامسر در مسیر تنکابن به رامسر، قله‌ی مارکو با پهنه حدود ۶۰۰ هزار متر مربع که از مجموعه کوه‌های البرز می‌باشد، قرار گرفته هست.

خرید بلیط هواپیما با شرایط خاص برای سفر به رامسر
۴) آب‌های گرم معدنی

آب‌های گرم معدنی که خاصیت طبی و درمانی دارند، بخش گسترده ای از شهرستان رامسر را در برگرفته اند که گردشگران بسیاری از این آب‌های گرم معدنی استفاده می‌کنند. من جمله ویژگی‌های بسیار جالب رامسر، وجود آب گرم‌ها در نزدیکی ساحل دریا می‌باشد که منحصر به فرد و تماشایی هست. فاصله سادات محله که زمانی معاف محله گفته می‌شد و بعد از مدتی به سید محله تغییر اسم یافت، از شهرستان رامسر ۵ کیلومتر می‌باشد که بیشترین چشمه‌های آب گرم معدنی در این شهر واقع شده اند.

خرید بلیط هواپیما با شرایط خاص برای سفر به رامسر
۵) گرسماسر

مسیری جنگلی و زیبا در مسیر رامسر به کتالم که اگر تا آخر آن را با اتومبیل خود بروید، به گرسماسر که از ییلاقات باشکوه و زیبای رامسر می‌باشد، می‌رسید. گرسماسر و جواهرده، دو ییلاق بسیار سرشناس و خوش آب و هوای شهرستان رامسر می‌باشند.

این مطلبو از دست ندید!  اصفهان| سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن: تغییر مدیرعامل باشگاه شایعه است

خرید بلیط هواپیما با شرایط خاص برای سفر به رامسر
۶) موزه تماشاگه خزر

باغ این موزه از نظر تنوع گونه‌های گیاهی من جمله مرکبات و گونه‌های گیاهی نایاب خارجی که در آن کاشته شده هست، از باغ‌های منحصر به فرد ایران می‌باشد.

خرید بلیط هواپیما با شرایط خاص برای سفر به رامسر
۷) تله کابین رامسر

بزرگترین تله کابین کشور، تله کابین رامسر می‌باشد که از ساحل خزر تا بلندای جنگلی کشیده شده هست. این تله کابین که توسط بخش خصوصی ایجاد شده، دارای ۵۰ کابین بوده و طول مسیر آن ۲ کیلومتر می‌باشد. علاوه بر این این تله کابین که در ۳۰۰ متری شهر چابکسر و ۵ کیلومتری غرب رامسر قرار دارد، جزء نخستین تله کابین‌های خاورمیانه می‌باشد که از ساحل به بلندای جنگلی کشیده شده هست. جاذبه‌های گردشگری رامسر و شمال ایران بسیار فراوان می‌باشد و ما به بعضی از آن‌ها من جمله روستا‌های جواهرده و گرسماسر، نگین این شهرستان، اشاره کردیم.   خرید بلیط هواپیما با شرایط خاص برای سفر به رامسر       خرید بلیط هواپیما برای سفر به رامسر   به گزارش راهنمای سفر من به نقل از فردا، یکی از را‌ه‌های سفر به رامسر استفاده از هواپیماست. اگر قصد خرید بلیط هواپیما به مقصد رامسر را دارید میتوانید با مراجعه به قسمت برنامه اطلاعات پروازی سایت شرکت فرودگا‌ه‌های کشور مسیر و ساعات پروازی مد نظر خود را برای خرید بلیط هواپیما ارزیابی کنید.   خرید بلیط هواپیما با شرایط خاص برای سفر به رامسر
  در بخش اطلاعات پروازی این سایت امکان رویت نرخ پایه خرید بلیط هواپیما نیز وجود دارد. علاوه بر این اگر نسبت به خدمات شرکت هوایی یا نرخ عرضه بلیط هواپیما رضایت ندارید، بخش شکایات سایت سازمان هواپیمایی کشوری امکان ثبت و ارزیابی شکایات شما را دارد.
برای خرید بلیط هواپیما خوب تر هست به دفاتر مجاز فروش بلیط هواپیما مراجعه کنید، فهرست دفاتر مجاز فروش بلیط هواپیما نیز در سایت سازمان هواپیمایی کشوری قابل رویت هست.