گروه: بلیط
تاریخ: ۱۸:۵۵ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۶
خرید آنلاین بلیط هواپیما را به چه صورت انجام دهیم؟

خريد بليط هواپيما اولين موضوعي ست كه بعد از فكر كردن به سفر به ذهن ما مي رسد و پس از آن چند سوال در ذهن ما مطرح مي شود: خريد بليط هواپيماي خارجي و يا داخلي چطور، ازكجا و به چه صورت؟ آيا زماني را براي مراجعه به آژانس هاي هواپيمايي اختصاص دهيم و […]

خريد بليط هواپيما اولين موضوعي ست كه بعد از فكر كردن به سفر به ذهن ما مي رسد و پس از آن چند سوال در ذهن ما مطرح مي شود: خريد بليط هواپيماي خارجي و يا داخلي چطور، ازكجا و به چه صورت؟

آيا زماني را براي مراجعه به آژانس هاي هواپيمايي اختصاص دهيم و يا از آن زمان براي جستجوي اينترنتي در مورد جذابيت ها و مكان هاي ديدني سفر مورد نظر ،استفاده كنيم  و خريد آنلاين بليط هواپيما را به عنوان بهترين راه جهت جلوگيري از اتلاف وقت انتخاب نماييم ؟
و آيا بهتر نيست  هزينه ي رفت و آمد به آژانس هاي مسافرتي را  صرف خريد يا تفريح در سفر نماييم؟

با كمي حساب و كتاب ، خريد آنلاين بليط هواپيما را به گزينه هاي ديگر ترجيح مي دهيم و با جستجوي عبارات : خريد بليط هواپيما، خريد بليط هواپيماي خارجي  و يا جستجوي عبارتي در مورد مقصد خاصي كه در نظر داريم مثلاً : خريد بليط چارتر مشهد ، مي توانيم با تعداد زيادي از سايت هاي خدمات دهنده بليط اينترنتي روبرو شويم.
سوالي كه پيش مي آيد اين است كه ” كدام سايت را انتخاب كنيم ؟ “.

این مطلبو از دست ندید!  بلیت‌های نجومی؛ مشهد - تهران ۷۵۴هزار تومان!

پس از بررسي چند سايت معتبر، سايت دیجی چارتر با دسترسي آسان به اطلاعات ، مراحل ساده تا خريد بليط ، سرعت بالاي پاسخ دهي سايت و طراحي زيباي سايت در نظر اول توجه ام را جلب كرد. ديگر اينكه سايت دیجی چارتر تمامي پروازهاي  چارتري براي اکثر مسيرهاي داخلي و خارجي با خطوط هواپيمايي بسيار متنوع را دارا بود واين موضوع جهت مقايسه ي پروازها برايم بسيارمهم بود.

بنابراين اقدام به خريد بليط هواپيماي تهران به مشهد از سايت دیجی چارتر  نمودم .همچنين در سایت دیجی چارتر عضو شدم كه مي توانم از تخفيف ها و جشنواره هاي فروش سايت مطلع شوم.ما مي توانيم لذت بخش ترين تجربه ي گردشگري و سفر خود را با يك شروع خوب همراه كنيم و تجارب سفر خود را براي ديگران بازگو كنيم و آن ها را در اين تجربه ي زيبا شريك نماييم.