گروه: تور
تاریخ: ۲:۲۴ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۰
خروج کرمان از تحریم های گردشگری در دولت تدبیر و امید

وی با اظهار اینکه زلزله بم، گردشگری استان کرمان را تحت تاثیر قرار داده هست گفت: بسیاری از خبر ها امنیتی و کشف قاچاق عکس بدی در اذهان عمومی در زمینه جذب گردشگر در استان کرمان ایجاد کرده هست.رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی، صنعت ها، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: این کمیسیون شرکت پیشرفت […]

وی با اظهار اینکه زلزله بم، گردشگری استان کرمان را تحت تاثیر قرار داده هست گفت: بسیاری از خبر ها امنیتی و کشف قاچاق عکس بدی در اذهان عمومی در زمینه جذب گردشگر در استان کرمان ایجاد کرده هست.
رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی، صنعت ها، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: این کمیسیون شرکت پیشرفت گردشگری و کرمان ۱۴۰۰ را تشریح کرده و نشریاتی برای پیشرفت گردشگری این استان به چاپ رسانده هست.

سیاوشی بیان کرد: کمیسیون گردشگری در مجلس شورای اسلامی با دنبال کنندهی اتاق بازرگانی، صنعت ها، معادن و کشاورزی کرمان عرضه شده هست و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی برای تصویب آن مساعدت کنند.
وی گفت: نمایندگان مردم کرمان با دنبال کنندهی برای برقرار کردن پرواز خارجی به استان کرمان مساعدت کنند چون این استان بعد از سیستان و بلوچستان پایین ترین گردشگر خارجی را دارد.
نایب ریاست اتاق بازرگانی، صنعت ها، معادن و کشاورزی استان کرمان اضافه کرد: الان هیچ پرواز خارجی از فرودگاه این استان وجود ندارد اما با دنبال کنندهی استاندار کرمان ویزا از فرودگاه بین المللی هاشمی رفسنجانی کرمان صادر می گردد.
**تنها راه مساعدت به قسمت خصوصی فاینانس خارجی است

رئیس اتاق بازرگانی، صنعت ها، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: سیکل برنامه ریزی نشست ها ضروری هست مشخص گردد تا مسائل مطرح و مشکلات استان کرمان و کشور حل گردد و قسمت خصوصی استان کرمان به برطرف مشکلات این استان بسنده نمی کند.
همچنین در این جلسه بر برطرف موانع تولید و ترقی محیط اکتساب و کار تاکید گردید و مجمع نمایندگان استان کرمان و اتاق بازرگانی، صنعت ها، معادن و کشاورزی این استان نیز برای ترقی شرایط اقتصادی این استان قول مشارکت دادند.
خبرنگار: حامد سالاری ** انتشار یافتن دهنده: نجمه حسنی*
۷۴۲۰/۳۰۲۹