گروه: اخبار
تاریخ: ۱۵:۱۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
خدمات رسانی عمومی در اندیمشک

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، به گزارش راهنمای سفر من به نقل از از ، داوود بحیرایی، شهردار اندیمشک اظهار داشت: دیگر اذن نخواهیم داد حقوق به تعویق افتاده در شهرداری احداث گردد و مستلزم پرداخت معوقات و رونق خدمات در شهرداری همکاری شهروندان […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، به گزارش راهنمای سفر من به نقل از از ، داوود بحیرایی، شهردار اندیمشک اظهار داشت: دیگر اذن نخواهیم داد حقوق به تعویق افتاده در شهرداری احداث گردد و مستلزم پرداخت معوقات و رونق خدمات در شهرداری همکاری شهروندان در پرداخت آسیب ها هست.

   بحیرایی گفت: تا وقتی که من به‌عنوان شهردار وظیفه را در شهرداری اندیمشک به عهده‌دارم به هیچ وجه اذن به تعویق افتادن حقوق پرسنل را نخواهم داد و در صورت امکان عمل به پرداخت حقوق به تعویق افتاده کارکنان مبادرت خواهیم کرد.

شهردار اندیمشک خدمات شهری از قبیل محیط سبز، مطمئنی و عمرانی را وظیفه ها اولیه شهرداری‌ها خواند و اهتمام کرد: دیگر اذن نخواهیم داد حقوق به تعویق افتاده در شهرداری احداث گردد و مستلزم پرداخت معوقات و رونق خدمات در شهرداری همکاری شهروندان در پرداخت عوارض  هست.

وی اولویت سامانه ستادی شهرداری اندیمشک را پرداخت خواسته ها تا حد بضاعت شهرداری دانست و گفت: ظرفیت قرض شهرداری اندیمشک با تأسف پر وزن بوده و امکان پرداخت معوقات در یک وقت کوتاه محتمل نبوده و امکان پرداخت بدهی‌ها وجود ندارد.

وی قرض و حقوق به تعویق افتاده کارکنان شهرداری اندیمشک را ۱۳ ماه اظهار و گفت: که در صورت دریافت آسیب ها و کوشش جهادی در مجموعه شهرداری اندیمشک و وصول آسیب ها سالیانه شهرداری می‌تواند تا حدی توان پرداخت حق‌وحقوق پرسنل شهرداری پرداخت و در ارتباط با پیشرفت خدمات گام‌های ارزشمند برداشته گردد.

بحیرایی با اظهار اینکه ساخت‌وساز در شهرستان اندیمشک در حالت سکون بوده اضافه کرد: سود شهرداری روی آسیب ها ساخت‌وساز و بدهی‌هایی که به شهرداری وجود دارد عمدتاً تأمین می‌شود که ضروری هست با دعوت از بدهکاران و وصول طلب شهرداری در زمینه درآمدزایی گام برداریم.