گروه: بلیط
تاریخ: ۱۰:۳۵ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
خداحافظی شهرام شکوهی از دنیای خوانندگی؟!

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه موسیقی  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، ، شهرام شکوهی خواننده پاپ کشورمان یکی از پر حاشیه‌ترین خوانندگان چند ماه موخر موسیقی ایران بود. این مشکل قلبی که برای شکوهی تکراری نبود، باعث گردید کنسرت‌های این خواننده پاپ در برج میلاد کنسل گردد. او چند ماه بعد در […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه موسیقی  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، ، شهرام شکوهی خواننده پاپ کشورمان یکی از پر حاشیه‌ترین خوانندگان چند ماه موخر موسیقی ایران بود. این مشکل قلبی که برای شکوهی تکراری نبود، باعث گردید کنسرت‌های این خواننده پاپ در برج میلاد کنسل گردد. او چند ماه بعد در نشست خبری کنسرتش شرکت نمود و خبر از اجرا در سالن همایش‌های وزارت کشور داد که البته یک کنسرت معمولی نبود.

از دنیای خوانندگی خداجافظی می کنم!

حاشیه‌هایی که دست بردار شکوهی نبودند

شکوهی در این نشست خبری گفت:  «بحثی که این روز‌ها خیلی مطرح هست، معیشت مردم هست. زیادی می‌گویند با گرانی بلیت کنسرت و هزینه‌های گزافی که برای حضور در کنسرت‌ها وجود دارد، شاید رفتن به کنسرت برای یک خانواده با هزینه‌های جانبی، به ۸۰۰ هزار تومان برسد. مابقی  درآمد حاصل از این کنسرت صرف اجاره‌ سالن و دستمزد نوازندگان می‌شود.    قیمت بلیت‌های کنسرت جدیدم را با میانگین نرخ ۵۰ هزار تومان فروختم.

از دنیای خوانندگی خداجافظی می کنم!

زیادتر بخوانید: می دانم خیلی ها به زودی مرا به رگبار انتقاد می گیرند / ترجیح می دهم بدترین خواننده ایران باشم

خواننده قطعه‌ شب بارون افزود: بسیاری می‌گویند بابهای  ۲۰۰ هزار تومان بلیت کنسرت، ما گران‌ترین و خوب ترین خواننده ایم؛ اما من با بلیت ارزان کنسرتم، ترجیح می‌دهم بدترین و ارزان‌ترین خواننده باشم.

این صحبت‌های شهرام شکوهی همان گونه که خود او هم حدس می‌کرد عکس العمل زیادی از خوانندگان را به دنبال داشت. درنهایت کنسرت این خواننده با حاشیه های زیاد برگزار گردید.

وقتی آقای خواننده با قلبش می‌جنگد

اکنون شهرام شکوهی در صحبت با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفته همچنان از مریضی قدیمی اش رنج می‌برد و مشکلات قلبی وی را رها نکرده هست.

از دنیای خوانندگی خداجافظی می کنم!

او در این باره به خبرنگار حوزه موسیقی  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان،   ۱۰   ۱۰ روز پیش عمل قلب داشتم و یک فنر در قلبم گذاشتم. با شرایط فعلی احتمالاً باید از دنیای خوانندگی خداحافظی کنم.  

شاید پزشک نگذارد که خوانندگی را ادامه دهم

 این خواننده پاپ کشورمان دنبال کرد: دو سه هفته دیگر عمل دیگری دارم؛ این عمل نشان می‌دهد که آیا می‌توانم خوانندگی را ادامه دهم یا باید کاملاً این حرفه را ببوسم و کنار بگذارم. پزشکم به من گفت که امکان دارد عملا پیش رو اتفاق هایی رخ دهد که ادامه خوانندگی به سلامتی ام لطمه بزند.

این مطلبو از دست ندید!  لاله‌زار؛ سینما تحت تاثیر بلیت گران و فیلم‌های بد

خواننده‌ آلبوم «مدارا»، ضمن تعریف وضع جسمانی اش افزود: عملا قبلی یک فنر در قلبم گذاشته گردید. امکان دارد با عمل بعدی تعداد فنر‌های قلبم به ۶ برسد.

از برپایی کنسرت ارزان ابایی ندارم؛ حتی اگر بدترین خواننده ایران شوم

وی با اشاره به برنامه‌های بعدی اش در صورت موفقیت جراحی پیش رو گفت: اگر عمل قلبم به لطف خدا موفقیت آمیز باشد. قطعا روند گذشته را ادامه می‌دهم و کنسرت‌هایی با بلیت‌های کم بها برگزار می‌کنم. حتی این کنسرت‌ها را در شهرستان‌ها نیز اجرا خواهم کرد.     خیلی از بابت اجرای کنسرت ارزان نرخ در تهران راضی هستم. زیادی از مخاطب های این اجرا به من گفتند که برای اولین بار به کنسرت آمده بودند. به همین سبب دوست دارم این کار را ادامه دهم؛ از ادامه این روند هیچ ابایی ندارم؛ حتی اگر به من بگویند من ارزان‌ترین و بدترین خواننده‌ ایران هستم.

از دنیای خوانندگی خداجافظی می کنم!

معتمدی جزء انگشت شمار خوانندگانی هست که به وعده اش عمل کرد

شکوهی با اشاره به حاشیه های حول وی بعد از اجرای کنسرت با بلیت‌ کم بها در سالن وزارت کشور، گفته بود: خیلی‌ها وعده کنسرت رایگان، کنسرت خیابانی و ارزان شدن بلیت‌ها را داده بودند که البته هیچ یک به وعده هایشان عمل نکردند. منحصرا محمد معتمدی یک کنسرت خیابانی برگزار نمود. آقای معتمدی جزء انگشت شمار خوانندگانی می باشند که اگر بخواهد کاری بکند، قطعا آن را انجام می‌دهد و به این سبب من علاقه بسیاری به وی دارم.

اجرای کنسرت خیابانی برایم امکان ندارد

وی در مورد امکان اجرای خیابانی خود گفت: برای موسیقی پاپ، دست کم برای من اجرای خیابانی امکان ندارد؛ چراکه ما در سالن‌ها مشکل صدا داریم، چه برسد به فضای باز.