تاریخ: ۲۰:۳۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
خداحافظی «اسدی» از دبیری جشنواره تئاتر فجر

سعید اسدی دبیر سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از سمت دبیری جشنواره برای همیشه خداحافظی کرد.به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا؛ از تالار وحدت محل برگزاری آیین اختتامیه این رویداد هنری ، سعید اسدی ضمن خوش آمد گویی به مقامات و هنرمندان حاضر تصریح کرد: با نهایت احترام به همه […]

سعید اسدی دبیر سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از سمت دبیری جشنواره برای همیشه خداحافظی کرد.
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا؛ از تالار وحدت محل برگزاری آیین اختتامیه این رویداد هنری ، سعید اسدی ضمن خوش آمد گویی به مقامات و هنرمندان حاضر تصریح کرد: با نهایت احترام به همه هنرمندان از حضور همگی خداحافظی می کنم.
اسدی که دو دوره پیاپی دبیری جشنواره تئاتر فجر را بر عهده داشت با بیان اینکه دو سال تلاش صادقانه برای برگزاری جشنواره را پشت سر گذاشتیم گفت: امشب برای هنرمندان این عرصه خاطره جمعی رقم زده است و بخشی از تاریخ تئاتر محسوب می شود. 
وی با اشاره به فعالیت های یک ساله دبیرخانه برای فراهم کردن شرایط برگزاری جشنواره خاطر نشان کرد: بر همین اساس آثار متنوع در بخش های مختلف را روی صحنه بردیم و نقد ها و اظهار نظرها را پذیرفتیم.
اسدی درباره بخش به علاوه فجر تصریح کرد: با همکاری بخش خصوصی آثار برجسته ای در این بخش داشتیم. 
دبیر جشنواره گفت: با توجه به مسئولیت اجتماعی، هنر و جامعه به دو پویش ‘صدای آب هستم’ و ‘هنرمندان با شرایط خاص’ حمایت کردیم.
آیین اختتامیه سی وپنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شامگاه سه شنبه با حضور سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت آغاز شد.

این مطلبو از دست ندید!  محکوم شدن متخلفان زیست محیطی به رهاسازی ۱۰ بال کبک در طبیعت