تاریخ: ۹:۰۸ :: ۱۳۹۶/۰۸/۳۰
خبر تعجب آور در مورد عروس تازه ملکه بریتانیا

وبسایت جام جم: به گزارش راهنمای سفر من به نقل از dailymail، این روزها رسانه های عامه پسند و پاپاراتزی ها بشدت روی مگان مارکله هنرپیشه ۳۶ آمریکایی زوم کرده اند به چه سبب که وی قرار هست عروس تازه خاندان سلطنتی بریتانیا باشد و با شاهزاده هری دومین پسر ولیعهد بریتانیا ازدواج کند. گفته […]

وبسایت جام جم: به گزارش راهنمای سفر من به نقل از dailymail، این روزها رسانه های عامه پسند و پاپاراتزی ها بشدت روی مگان مارکله هنرپیشه ۳۶ آمریکایی زوم کرده اند به چه سبب که وی قرار هست عروس تازه خاندان سلطنتی بریتانیا باشد و با شاهزاده هری دومین پسر ولیعهد بریتانیا ازدواج کند. گفته می شود کاخ سلطنتی بریتانیا به زودی خبر رسمی نامزدی مگان و هری را اظهار خواهد کرد.

خبر تعجب آور در مورد عروس تازه ملکه بریتانیا

اما حالا مورد دیگر و شگفت آوری از خانواده مگان مارکله افشا شده هست. مگان در حالی در آستانه پیوند با خاندان سلطنتی بریتانیا واقع هست که یکی از پادشاهان قرون های سابق انگلیس سر یکی از اجداد او را با گیوتین قطع کرده بود!

مگان در حالی در آستانه پیوند با خاندان سلطنتی بریتانیا واقع هست که یکی از پادشاهان قرون های سابق انگلیس سر یکی از اجداد او را با گیوتین قطع کرده بود!لرد هوسی که یکی از اجداد مارکله هست از طریق هنری هشتم پادشاه زمان انگلیس به سبب شورش بر علیه خاندان پادشاهی اعدام شده بود.

این مطلبو از دست ندید!  برگزاری نمایشگاه هنرجویان عکاسی در بجنورد