گروه: بلیط
تاریخ: ۱۱:۵۹ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
خبر با اهمیت برای طرفداران پرسپولیس؛ اعلام زمان بلیت فروشی دیدار پرسپولیس و السد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، تیم فوتبال پرسپولیس ایران روزسه شنبه (۱ آبان ماه ۱۳۹۷) میزبان تیم فوتبال السد قطر در دیدار بازگشت لیگ قهرمانان قاره آسیا ۲۰۱۸ خواهد و بدون شک کوشش بسیاری برای صعود به فینال این رقابت‌ها انجام خواهد داد. در مجموع این رقم با […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، تیم فوتبال پرسپولیس ایران روزسه شنبه (۱ آبان ماه ۱۳۹۷) میزبان تیم فوتبال السد قطر در دیدار بازگشت لیگ قهرمانان قاره آسیا ۲۰۱۸ خواهد و بدون شک کوشش بسیاری برای صعود به فینال این رقابت‌ها انجام خواهد داد.

در مجموع این رقم با فروش بلیت زیادتر از ۱ میلیارد تومان خواهد گردید و با احتساب جایزه ۲۵۰ هزار دلاری تیم فوتبال پرسپولیس در صورت صعود به فینال رقابت‌ها این رقم به زیادتر از ۴ میلیارد تومان افزایش خواهد یافت.

علاوه بر این باید اضافه کرد بلیت فروش دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و السد قطر در چارچوب دیدار رفت فاز یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان قاره آسیا ۲۰۱۸ بعد از دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نود ارومیه که روز پنجشنبه ساعت ۱۸ برگزار می‌شود، در سیستم فروش الکترونیک فروش بلیت دیدار‌های فوتبال انجام خواهد گردید.

این مطلبو از دست ندید!  بهار ۹۸| اقامت بیش از یک میلیون نفر-شب در استان فارس؛ حافظیه همچنان در صدر بازدیدها