تاریخ: ۱۲:۱۱ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
خانم شکارچی برای کمک به گرسنگان، با کودکش به شکار می رود!

او اما بعد از آشنایی با همسرش که دلال تجارت شکار هست و تورهای گردشگری شکار برگزار می‌کند به شکار علاقه‌مند گردید و اکنون فرزند ۸ ساله‌اش را بهمراه خود برای شکار به آفریقا می‌برد. این مادر جوان که مدعی هست فرزندش تجربه شکار هم داشته، تجربه شکار خانوادگی را، عامل پیوند زیادتر اعضای خانواده […]

او اما بعد از آشنایی با همسرش که دلال تجارت شکار هست و تورهای گردشگری شکار برگزار می‌کند به شکار علاقه‌مند گردید و اکنون فرزند ۸ ساله‌اش را بهمراه خود برای شکار به آفریقا می‌برد.

این مادر جوان که مدعی هست فرزندش تجربه شکار هم داشته، تجربه شکار خانوادگی را، عامل پیوند زیادتر اعضای خانواده می‌داند.

او که به سبب انتشار تصویرهایی از کشتار وحوش در کنار فرزند خردسالش متوالی از سوی اعضاء فضای سایبری مورد انتقاد قرار می‌گیرد، می‌گوید به این انتقادات اهمیتی نمی‌دهد و معتقد هست شکار، اعتماد به نفس و سیطره بر طبیعت را برای فرزندان بهمراه می‌آورد.

مورفی، از همراه شدن فرزندش با همسرش در سفرهای شکار ابراز خوشحالی می‌کند و می‌گوید: با شکار حیوانات، مراجع غذایی برای کمک به گرسنگان محافظت می‌شود و از اینکه بهمراه همسر و فرزندم با شکار حیوانات در برطرف معضل گرسنگی جهانی موثر واقع می‌شویم خرسندم.

این خانواده، گوشت شکار را می‌خورند و سر شکار را برای اضافه کردن به مجموعه تاکسیدرمی‌هایی که روی دیوار منزلشان دارند به آمریکا می‌آورند.

این مطلبو از دست ندید!  رها کردن بره آهو در دامان طبیعت تاکستان