گروه: اخبار
تاریخ: ۱۸:۳۱ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
خادم: دیوان عدالت اداری نظری درباره انتخابات اخیر تیراندازی نداشته است

امیررضا خادم در گفتگو با خبرنگارگروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، درباره رای دیوان عدالت اداری درباره انتخابات اخیر فدراسیون تیراندازی گفت: دیوان عدالت اداری در پاسخ به پیگیری‌های وزارت ورزش و جوانان مبنی بر انتخابات فدراسیون تیراندازی اعلام کرد. رای صادر شده درباره ابطال انتخابات الزام اجرایی ندارد و در صورتی که حکم دیوان الزام […]

خادم: دیوان عدالت اداری نظری درباره انتخابات اخیر تیراندازی نداشته استامیررضا خادم در گفتگو با خبرنگارگروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، درباره رای دیوان عدالت اداری درباره انتخابات اخیر فدراسیون تیراندازی گفت: دیوان عدالت اداری در پاسخ به پیگیری‌های وزارت ورزش و جوانان مبنی بر انتخابات فدراسیون تیراندازی اعلام کرد. رای صادر شده درباره ابطال انتخابات الزام اجرایی ندارد و در صورتی که حکم دیوان الزام اجرایی داشت آن را اجرا می‌کردیم، این نهاد در موضوع انتخابات تیراندازی نظری نداشته است.

معاون پارلمانی، حقوقی و استانی وزارت ورزش و جوانان گفت: بنابراین انتخابات اخیر فدراسیون تیراندازی مورد تائید است و دادگر می‌تواند به عنوان رئیس فدراسیون تیراندازی به کارش ادامه دهد.

او در پاسخ به این سوال که هاشمی ادعا کرده است وزارت ورزش و جوانان مدرکی برای رای دیوان عدالت اداری ندارد گفت: هاشمی از مدیران توانمند ورزشی است و تجربه زیادی در امور ورزشی دارد. این موضوع حقوقی است و مباحث قانونی پیگیری‌های خاص خودش را دارد.

خادم افزود: تیراندازی در ۲-۳ سال اخیر با حاشیه‌های زیادی روبه رو بوده است اکنون با برگزاری مجمع انتخاباتی اخیر تکلیف این فدراسیون مشخص است و مشکلی برای ریاست دادگر در تیراندازی وجود ندارد.

بیشتر بخوانیم:

هاشمی: وزارت ورزش برای رای دیوان باید مدرک داشته باشد

رئیس فدراسیون تیراندازی: امیدوارم آرامش به خانواده تیراندازی برگردد